Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orbitalion

    tag

    válasz BullZeye #99 üzenetére

    Képet a beépítésről nem tudok mutatni, mert a tápot betettem a középkonzol alá, nem látszik. Az egész egy fehér téglatest, két kijövő kábellel. Fixen bekötöttem a szivargyúljtó saruira. Nekem gyújtáson(fél kulcs fordulaton) van csak áram a szivargyújtón. A lengő szivargyújtó aljzat hozzáférhető a középkonzol alatt a gázpedálnál felől, és ide bedugtam a gyári tápot és elrejtettem(begyűrtem) a vezetékeket és a töltőt. Simán elfér szerintem minden autóban. A vezeték fel van hozva és a résekben rögzítve. Nekem még az audió kábel is itt jön fel, az egész kb. 40cm.. Ez eltérő lehet minden autónál, attól függően, hogy hol lehet jól felhozni a kábeleket Láttam olyat is, hogy a szellőző járatokon keresztül jött a kábel, alig volt 10cm.
    Amikor nem használom el tudom gyűrni a kábelt a középkonzol mögé ha nem akarom hogy látszon, vagy bedobom a végét a középkonzol tartójába a váltó elé. Nem zavaró.
    Gondolom a cikket a megépítésről láttad az oldalamon...

    Vannak dolgok, amiről mindenki tudja, hogy nem lehet megoldani. Aztán jön valaki, aki erről nem tud, és megoldja. A.E. Civic 2.2 ctdi mk8

Új hozzászólás Aktív témák