Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz reelc #767 üzenetére

    A Dawn of War második része és a kiegészítői nekem nagyon tetszett, az első so-so (a videói jók voltak), a kiegészítői pedig erősen hullámzó minőségüek voltak - a Dow harmadik része pedig szimplán okádék.

    A Space Marine nekem időütésnek elment, de azóta se jutott eszembe újra elővenni - szóval azért túl jó játéknak nem tartom.

    A Vermitide-el nem játszottam.

    A Kill Team egy ideig szórakoztató, ha az ilyen izometrikus lövöldözös játékoktól nem mész egyből a falnak. Ám idővel eléggé fárasztó és monoton, amit csak a "főellenség" részek szinesítenek. Plusz amíg az elején még vicces, hogy egy Űrmariska tényleg szó szerint ezrével írja a Ó'kokat, de pár óra múlva már ásításra ingerlő sajnos.

    A Space Wolf számomra óriási csalódás, pedig anno ilyen sereget gyűjtöttem, tehát sejthető, hogy voltak elvárásaim. Egy ideig próbáltam élvezni ezt a "kártyázós" marhaságot, de nem tudtam megszeretni, úgyhogy rövid idő után szépen le is töröltem.

    A Warhammer Quest-el dettó nem játszottam.

    A többi játékok közül ami szerintem esetleg ajánlott lehet:

    Warhammer: Dark Omen - sajnos nagyon nehezen indult el nekem az újabb Windows-okon, pedig a maga idejében a Warcraft 3-al felérő volt sok szempontból. Ha szereted a real-time stratégiai játékokat, szereted a Warhammer Fantasy-t, és nem bánod azt, hogy küzdemles elindítani, akkor vess rá egy pillantást.

    Total War: Warhammer I. és II. - Ha szereted a Warhammer Fantasy-t, akkor kötelező. Csak jó gép kell alá...

    Final Liberation: Warhammer Epic 40,000 - ez is nagyon régi játék, de nagyon hangulatos a zenéje ( hallgass bele ), az átvezető animációi a maga idejében nagyon jók voltak ( ma se annyira rosszak ), és úgy anblokk nem volt egy rossz játék.

    Warhammer 40,000: Chaos Gate - A grafikája és a részletei ma már nem állják meg a helyüket, de amúgy nagyon ütös kis kör rendszerű játék.

    Warhammer 40,000: Armageddon - Ezt felemás szívvel ajánlom csak, kör rendszerű játéknak nem annyira rossz, de azért vannak hibái bőven. Idővel pedig eléggé monoton lesz...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák