Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz Demo07 #59765 üzenetére

    "... a problémásnak vélt közeli alkatrészeket le kell kenni nyák lakkal, vagy ha az nem beszerezhető mint esetemben, akkor egy átlagos minőségű átlátszó körömlakk is megteszi, 2-3 rétegben, persze előtte isopropil.)"

    Valamilyen finom sörtéjű ecsettel megtisztítod az adott felületet izopropillal, majd lelakkozod úgy hogy vársz adott ideig míg az adott réteg meg nem szárad és jön a következő szintén várakozási idővel ameddig megszárad, majd utána jön a folyékony fém szétdolgozása a hűteni kívánt felületen?

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Tikakukac

    titán

    válasz Demo07 #59765 üzenetére

    Bármire. Én konkrétan habosra tudom veretni a vizet, akkora áramlást ki tudok hajtani :B Semmit nem ér. Nem ez a titok. A titok abban lenne, hogy direktben érintkezzen a folyadék a chippel. Van ilyen, csak hát ugye a technológia rejt némi hátrányt is...

    Elvben biztonságos, semmi para. Gyakorlatban ha összeszedném az általam kicserélt folyékony fém által megevett réz hűtőket és azt egy ember fejére ejteném, akkor lapos lenne :B

    BMW001: Azt én is látom, hogy ott van. Majd távgépezek egyet és mutatok egy a tiednél is bikább hűtést ami egyetlen procin van jelenleg, feltekerek 400 liter/órára, ráengedem a prime95-öt és úgy lövi szét a nyugalmi 4-5 fokos deltát, mint a huzat. Mivel ez a természetes. Adnám az eget, terhelésen is maradna. De az elmúlt 12-13 év és fél tucat generációja valamint több tucat konfig után ez sajnos lehetetlen. Vagy én csinálom rosszul a dolgokat :B

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák