Hirdetés
- Microsoft Rewards
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Nemzetközi vizekre evezett a Realme GT 7 és GT 7T
- MIUI / HyperOS topik
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Bécs oda-vissza meglehet a Tesla robotaxival
- Apple iFold Ultra - elnapolva?
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Google Pixel topik
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
-
wasd.hu
senior tag
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
-
Dark Archon
addikt
-
ricsip
addikt
-
Dißnäëß
nagyúr
Igen egyetértek veled. Viszont lehet ott se lesz egyből X3D2, csak ha jó a kihozatali arány. Inteltől is függ.
#32
korrekt áron?? hol élsz
?a nyugdíjasok a sajtért veszekedtek jól árazva
Adott pár darab játékhoz akinek kell úgy is megveszi, drágán is, mert azok az enginek 'limitáltak/nem optimalizáltak' és csak ez segít. De már a kompetitív játékok jó része 9xxx-re van optimalizálva, hiába az X3D az 5800-on, ha nem teljesít úgy. Hát, Zen 5-ön vizsgázni fog az biztos, aztán ha nagyon sokan Star Citizen-eznek, akkor kihozzák Zen 6-ra is majd
Klassz lenne amúgy behúzni, de kemény ára van.
Mondjuk nem kicsit jobban szalad, mint az 5700X-em
-
NandoXXL
senior tag
Igen egyetértek veled. Viszont lehet ott se lesz egyből X3D2, csak ha jó a kihozatali arány. Inteltől is függ.
#32
korrekt áron?? hol élsz
?a nyugdíjasok a sajtért veszekedtek jól árazva
Adott pár darab játékhoz akinek kell úgy is megveszi, drágán is, mert azok az enginek 'limitáltak/nem optimalizáltak' és csak ez segít. De már a kompetitív játékok jó része 9xxx-re van optimalizálva, hiába az X3D az 5800-on, ha nem teljesít úgy. -
JulesTS
addikt
Autószimulátoroknál az X3D procik az autóskártya Lola T-je. Nyers erő is gyengének bizonyul a nagy 3d V cache ellen, ha 30..40..50 ellenféllel kell megbírkóznia egy verseny rajtjánál. Ha jól árazzák be, akkor venni fogják ezt a procit.
-
knv715
újonc
Remélem korrekt áron adják és normális áron lehet ilyet venni.
-
Dißnäëß
nagyúr
-
wasd.hu
senior tag
-
NandoXXL
senior tag
(ez csak a sima 9700X...) -
NandoXXL
senior tag
Mesélj hogyan verik meg? Kézzel, lábbal, verbálisan, esetleg sportban? Magyar hon szégyene amit műveltek az analfabéta 'vloggerel'-től, a pleb átveszi, a proletárok használják....
Nagyobb teljesítményű, újabb architektúra miatt gyorsabb... ect. -
Rowon
nagyúr
5950X nem igazán jó játékra a 2 darab CCD miatt (latency), nem teljesen értem, hogy a 3D Cache itt milyen előnyt tudna kihozni. Bár UEFI-ben letiltható az egyik CCD, vagy akár a használni kívánt magok száma is beállítható.
-
Dißnäëß
nagyúr
-
faju
csendes tag
-
NandoXXL
senior tag
-
xandrush0831
senior tag
Nem is az a baj, azt még meg is venném. De vegyek ramot, meg alaplapot... Másfél éve lebeszélem magam róla havonta kétszer.
Ott rohad el a 11th gen i5 a gépemben, jóaz'.
(Mondjuk ez csak félig vicc, MSFS-en kívül nálam még soha nem fogyott el 4K 60hz-n.) -
Kaiku
senior tag
Szerintem meg a programokat kellene már optimalizálni és nem mindent "Majd a felhasználó vesz elősebb hardware-t gondolattal megoldani" A sort kedhetné az M$ OP rendszereivel.
-
xuldar
addikt
De épp ez az, hogy a tervezés idő és pénz. Itt meg lényegében csak újra kell indítani a meglévő techikával a termelést. Szerintem jó hír, hogy van, aki gondol a gamerekre, még ha üzleti megfontolásból is. Inkább az ára lényeges, hogy meglovagolják-e az áremelkedést a profit érdekében, vagy inkább letörik vele a nyerészkedők szarvát.
-
Rowon
nagyúr
-
Rowon
nagyúr
-
Dißnäëß
nagyúr
-
laed
senior tag
-
F34R
nagyúr
-
Rowon
nagyúr
Személy szerint egy AV1 dekódolást tudó AM4 APU-nak örülnék a legjobban, de szerintem olyat már nem fogun kapni.
-
Z_A_P
addikt
AM4.
Heroes 2, 3.
Minecraft.
Megvan witcher 3 is par eve, de meg nem ertem ra feltenni. -
Dißnäëß
nagyúr
Ha már ennyire van tech-jük AM4-re, jobb lett volna egy 5950X3D2 egy kis tervezés után.
Mondjuk én örülök, mert most már a Star Citizen nem csak 5800X3D-n van kimaxolva (CPU oldalról) AM4-en, hanem a meglévő 5950X-ekkel is fasza, addig reszelték (és még mindig persze).
-
wasd.hu
senior tag
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
100+. Szóval inkább 120-130. Legalább. Aprós 5700X3D 140 körül megy. Be is cseréltem egy sima X-re + $$$-ra, mert csak parlagon hevert volna az a V-cache.
-
F34R
nagyúr
-
dongettó
tag
-
F34R
nagyúr
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
-
dongettó
tag
"A processzor, amit az emlékek megszépítenek
nade a 270k plus sem rossz, olcsóbban."
De ekkor jönnének, hogy drága a ddr5 jogosan.
Ezért a cím ideálisabb úgy hogy : szegény ember bottal verő cpu-ja . -
laed
senior tag
Lehet csak annyi, hogy CPU-hiány van; és így nem áll üresben a gépsor...
-
zebra_hun
veterán
megver
tárgyas ige
(…)
3. (átvitt értelemben, történettudomány) <Ellenséges vezért, sereget harcban> fölényesen legyőz, s ezzel vereséget mér rá. Hunyadi többször megverte a törököket. || a. (átvitt értelemben, sport) <Mérkőzésben, versenyben> legyőz vkit. A labdarúgó-válogatott megverte ellenfelét. Mindenkinél többet tudott, és mindenkit megvert Abu Kair, a világbajnok, aki egész életét a sakkjáték titkainak megfejtésére szentelte. (Karinthy Frigyes)![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Mondjuk a videót nem néztem meg, olvasni szeretem a híreket, nem nézegetni.
A legviccesebb a példamondatban az Abu, egy AMD-s hír alatt
Értem, de kicsit már túlzásnak érzem az efféle "ma divatos címeket".
Veri, OK. nézőpont kérdése.
Van helye ennek a procinak, jó is, de számos új CPU van a piacon, amelyeket nem ver.Találóbb lett volna pl. a még mindig megállja a helyét, vagy nem kell szégyenkeznie, stb.
Ez a veri az újakat kicsit a ló túloldala.
Észrevétel csak.Fudi:
Igen
-
Balázs Z.
aktív tag
megver
tárgyas ige
(…)
3. (átvitt értelemben, történettudomány) <Ellenséges vezért, sereget harcban> fölényesen legyőz, s ezzel vereséget mér rá. Hunyadi többször megverte a törököket. || a. (átvitt értelemben, sport) <Mérkőzésben, versenyben> legyőz vkit. A labdarúgó-válogatott megverte ellenfelét. Mindenkinél többet tudott, és mindenkit megvert Abu Kair, a világbajnok, aki egész életét a sakkjáték titkainak megfejtésére szentelte. (Karinthy Frigyes)![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Mondjuk a videót nem néztem meg, olvasni szeretem a híreket, nem nézegetni.
A legviccesebb a példamondatban az Abu, egy AMD-s hír alatt
-
fudi2002
nagyúr
-
zebra_hun
veterán
"és még mindig veri az újakat"
Bottal a kezében üti-veri... az újakat... ez hihetetlen ... egy cím.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- 35 millió forintos géppel értelmezné újra a PC-t az NVIDIA az ASUS jóvoltából
- Microsoft Rewards
- Könyvajánló
- Suzuki topik
- Projektor topic
- Facebook és Messenger
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- Keresünk iPhone 15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max
- Samsung Galaxy S22 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Újszerű Lenovo A285 12,5" FHD - Ryzen 5 pro 2500U, 8GB RAM, 256GB SSD, jó akku, számla, garancia
- Szépséghibás - Microsoft Surface Laptop 3 13.5" fekete i5-1035G7 16GB 256GB 1 év garancia
- Lenovo Thinkcentre M710Q MINI PC,i3-7100T,8GB DDR4,256GB SSD,WIN11
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
?
Adott pár darab játékhoz akinek kell úgy is megveszi, drágán is, mert azok az enginek 'limitáltak/nem optimalizáltak' és csak ez segít. De már a kompetitív játékok jó része 9xxx-re van optimalizálva, hiába az X3D az 5800-on, ha nem teljesít úgy.
Az egyetlen X3D, aminek van értelme 2 CCD-nél, az a 9950X3D2.



