Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84
    őstag

    Tudom, én benne is vagyok a béta programban. De illene rendes, főállású tesztereket is fizetniük és nem arra várni hogy majd a userek gyűjtögetik nekik a hibákat és majd az x-edik updattel jobb lesz a szoftver.

    bunnyhu: Karoora asszem lehet fejleszteni azon Android fut. Nekem is egy Karoo2 a bringás órám.

    Én nem. És akaratom ellenére mégis. Mert egy hulladék a szoftverük. Még ha nekem a Fenix-en most valami érezhetően kevesebbet eszik, mint előtte: nőtt az akkuidőm. De a hibát, ami miatt ők kerestek meg, azt nem javították a mostani verzióban sem. És, mint látjuk, azt sem, amiről küldtem nekik tájékoztatást 3+ évvel ezelőtt. És most gondot okoz. (Legalábbis nagy valószínűséggel, mert biztosra csak akkor lehet majd mondani, ha végre újrakiadják a térképeket – és azoknak a mérete úgy lesz megoldva, hogy kisebb lesz 3GBnál...)

Új hozzászólás Aktív témák