Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lortech

    addikt

    válasz Rover623 #42 üzenetére

    Az arc az megvan látom :D, de nehogy megsértődj, ez csak egy észrevétel. Te honnan tudod, hogy én mivel foglalkozom? Feltételezésed viszont ezesetben helytálló, nincs boltom, annyit biztosan nem látok, mint te..
    Egyrészt azt mondod, nem a kivezetéssel és a kábellel van baj, másrészt meg azt, hogy mégis számít, mert a gyártók ****nak a szabványra. De szerintem itt nem szabványról beszélgetünk, illetve nem arról, hogy a szabvány szerint működnie kéne vagy sem, hanem a gyakorlatról, nem? :F
    Miért is nem ment az én vinyóm a vágatlan 1.8-as kábellel, és a fél méteressel miért ment? (ugyanarról a kábelről beszélünk, saját magam rövidítettem le, minden más körülmény is ugyanaz)

    Tehát ha az eszköz ''csutkára'' leterheli a portot, valóban számíthat minden centi kábel és minden toldás, ahol feszültség eshet...de ettől még nem a kivezetés/kábel a hibás...

    Pont arról beszélek, hogy a ház előlapjára kivezetés is +egy toldás+x cm kábel, gondolom láttál már ilyen csodát, minimum végtelenszer annyit, mint én. ;]

    [Szerkesztve]

    Thank you to god for making me an atheist

Új hozzászólás Aktív témák