Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lezso6

    HÁZIGAZDA

    válasz Anfänger #26418 üzenetére

    "Nem vagy abban a helyzetben,hogy tesztelgess bárkit is.. Ez a sátán munkája,szerintem hanyagold.
    Nem erre lettél teremtve.".

    Ez konkrétan olyan volt, mint amikor a mindentudó erőszakos jósnőt megkérdezem az eheti lottó számokról, aztán az a válasz, hogy nagyon komoly rontás van rajtam, de szívesen leveszi rólam, 26000 Ft + ÁFA lesz.

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

  • Attila2011

    aktív tag

    válasz Anfänger #26418 üzenetére

    Én nem Istent akarom kísérteni, hanem tőled kérdeztem. Kicsit abszurd az összehasonlítási alapod, mert én egy számot kérdeztem tőled, a sátán Krisztustól behódolást kért (bálványimádás) illetve azt, hogy Istent kísértse a leugrásával.
    De a válasz előli kitérés is bizonyítja nézetem. Tehát ezt is köszönöm, mert megválaszoltad ezzel, hogy fogalmad sincs. Tehát benned nincs Krisztus elméje.

    "Ezt annó elmondta Jézus is a farizeusoknak és a zsidóknak,mégsem hittek neki.
    Most már hihető?"
    Szerintem összetévesztesz engem a 2000 évvel élt farizeusokkal, mi közöm hozzájuk? Amúgy Jézus azt mondta nekik, hogy Isten Fia. Kicsit frissítsd a memóriád, mert hiába idézel pár előre betanult részt a Bibliából, nem ismered kellően.

    "Milyen királyról beszél szerinted,akiknek mi a családjából származó papok vagyunk ahol,Jézus Krisztus a főpap?"
    A Biblia Jézust nevezi királynak, de nem értem, hogy miként kapcsolódik ehhez. Szerintem te se érted. Az általános papság pedig egyfajta méltóság, melyben az Egyház minden megkeresztelt tagja részesül. A papság mindig azokat jelentette, akik az áldozatot bemutatják, ehhez hasonlóan a hívek is hozhatnak Istennek tetsző áldozatokat. Például amikor idejüket, anyagi javaikat jótékonykodásra, imádkozásra, stb... áldozzák.

Új hozzászólás Aktív témák