Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Digital

    addikt

    válasz Sensei #11 üzenetére

    A napokban láttam a tv-ben egy elefánt leterítését...akkora ágyúval lőttek rá,hogy két ember tartotta,ráadásul egy helikopterrel repültek fölé,kb 15-20 méterre....gusztustalan volt :(

    [Szerkesztve]

    "barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

  • #65675776

    törölt tag

    válasz Sensei #11 üzenetére

    Ja, hogy a szereteten múlik, hogy meg lehet-e enni valamit? Ez nonszensz. Lehet magasabb létforma az emlős, de a növények nélkül életképtelen. Nem látom okát annak, hogy felűlvizsgáljam a véleményem. A ház is az alapnál kezdődik. A Te gondolatmeneted szerint viszont mivel alacsonyabb szintű (nincs pl vakolva, a belseje festve, nem bútorozzuk be...), akkor nincs is szükség rá, ki lehet bontani a felépült ház alól. Aztán majd csodálkozol ha összeomlik. Csak azért mert valami alacsonyabb rendű, még nem kell lenézni, csökkenteni a jelentősségét. Erre épült az 1930-40-es évek idején egy-két népírtás, gondolom nem kell megmondanom melyekre gondoltam.

    Nem nézem hülyének a vegetariánusokat, csak egyoldalú a gondolkodásuk. Nem állítottam, hogy Te az lennél.

    Digital: A vadászat ''idétlen hobbi''-nak titulálása szűkláűtókörűség. Egyáltalán nem egy hobbi, hanem fontos tevékenység. És bizony jópár évezreden keresztül ez volt az emberiség legfőbb élelemszerzési eljárása.

    És milyen gusztustalan is volt, mikor az emberek szakadékokba kergették a mamutokat, majd bazi nagy kődarabokkal dobálták őket, míg el nem pusztultak. Fúj!!! Szórjon hamut a fejére az egész emberiség, mert ma ezt már egy lövéssel is meg lehet oldani, csökkentve az állat szenvedését. (''Egyetlen lövéssel!'')

Új hozzászólás Aktív témák