Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • milu111

    csendes tag

    Sziasztok, már én is nyúzom 10 napja :) Paráztam a kiszállítás miatt, mert 2 nappal a Brüsszeli eset után ért a reptérre de elsején megkaptam gond és plussz költség nélkül.

    Pár hozzászólás az eddigiekhez, saját véleményen és nem szeretnék senkit sem megbántani vagy felesleges vitát szítani:
    - Kamera: ahhoz képest hogy milyen telefonokban van ilyen IMX214-es cucc a képek minősége nagyon erősen kifogásolható... Tudom hardver+szoftver (kamera app és firmware) kombó adja a képet de Kínáról beszélünk ahol mindent nyíltam másolnak...
    - Akksi: ha nincs szükséged az ujjlenyomat olvasóra és a "Smart somatosensory"-ra (mert megeszi az akksit) akkor nem rossz, de egy 6050-es akksitól kicsit többet vártam (saját napi használat mellett!). Sajna root nélkül meg macerás csekkolni "mi tartja ébren" ténylegesen a telót.
    - ujjlenyomat olvasó: ha valakinek problémája van vele, szerintem nem a szenzor rossz csak a beállításkor nem úgy szkennelte be az ujját ahogyan majd ki akarja oldani. Ebbe futottam én is bele, mivel egy kézzel tartom és ha kiakarom oldani pl. mutató ujjal akkor már szinte csak az "oldala" ér oda amit nem szkenneltem :)
    - én a fa borítású vettem és nagyon tetszik :) a dobozában a teljes gyári szettet kaptam (fólia a telón + 1 a dobozban, otg, usb kábel, füles, töltő fej, szilikon tok)
    - gyári füles: szerintem nagyon rossz minőségű, de szerencsére volt elfekvőbe másik. Ránézésre ez is rövidebbnek tűnik (nem méricskéltem) de bepattan és nagyon szépen szól. A rádió részt nem nagyon próbáltam még.
    - GPS: nagyon durván gyorsan talál jelet (1-2sec), de előtte érdemes egyszer a nagy pontosságút (wifi+mobilnet) futtatni (elvileg az androidnak kell h belője hol vagy és az ahhoz tartozó műhold pozíciókat frissítse)
    - Android 6: szerintem várjuk meg a hivatalos frissítést, jó pár bétával meggyűlt már a bajom...

    Egyenlőre ennyi, további jó telefonozást :)

    Huawei Mate 10 Pro, Huawei P9, Ulefone Power, Nexus5, Nexus3, LG Optimus 2x, Sony P990 ...

Új hozzászólás Aktív témák