Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bkercso

    nagyúr

    válasz arty #35 üzenetére

    +1, én is erre gondoltam. A világ olyan, hogy az élőlények találkoznak benne egymással. A tudat a többihekhez való viszonyán keresztül ismeri meg magát (nem biztos, hogy szó szerint idéztem és azt sem tudom, kitől). Ezt most felcseréljük valami mesterségesre, ami nem él, csak úgy csinál. Ahogyan a feldolgozott termékek is olyanok, mint az étel, vagy az államforma demokráciának akar látszani, stb. (Nem csak nálunk.)

    Egy macskával sokkal igazibb lehet élni, mint egy AI-vel, mert annak van néha rossz kedve, rossz természete, vagy egyszerűen csak játékos és tesz rá, mit nem szabad. Tehát életszerű. Az AI-t viszont nem a saját szempontjai alakítják, hanem a fogyasztók igényei.

    A Knight Rider jut eszembe, ahogyan Michael KITT-el barátkozott. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

  • totron

    addikt

    válasz arty #35 üzenetére

    Egy jó AI majd azt mondja, amit hallani akarsz
    Ebben miért vagy olyan biztos, miért lenne ez az alapértelmezett működési állapot? Attól nyugodtan eltekinthetünk, hogy az átlag egó alapból ezt várná el, de itt egy saját értelemről beszélünk (egyszer majd).

    (#36) bkercso, hanem a fogyasztók igényei.
    Lehet, de akkor az már nem egy tényleges AI, hanem ugyanolyan robotrobot, mint amilyenek eddig is voltak.

Új hozzászólás Aktív témák