- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Honor 600 – kezes, kitartó, költséges
- iPhone topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Google Pixel topik
- Bőszen utal a hajlítható kijelzős iPhone-ra az iOS 27
- One mobilszolgáltatások
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Jolla és SailfishOS tapasztalatcsere
- Telekom mobilszolgáltatások
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Graphics
Jómunkásember
-
hapakj
őstag
-
KIFLEE
tag
-
hapakj
őstag
-
hapakj
őstag
"Jellemző a kínai telefongyártókra, hogy különböző név alatt dobják piacra ugyanazt a hardvert, esetleg nagyon hasonlót. Nincs is olyan nagy kínai telefonos cég, melynek ne lett volna, vagy ne lenne jelenleg is egy nagyobb és egy, vagy több kisebb márkája. "
Bezzeg az iPhone nem nevez át.
Nem is kínai. Mégcsak nem is droidot futtat.
De ha már elrugaszkodunk a cikkben leírtaktól.
Sony, Pixel? Ezek sem kínaiak és nincs almárkájuk. Cserébe legalább annyiban hasonlítanak legalább, hogy androidot futtatnak.
valamiért mégsem ezek jutottak eszedbe.
Pixel is jó
Sony-t nem vágom.Bezzeg az iPhone nem nevez át.
- Apple mikor nevezett át? -
Graphics
Jómunkásember
-
moleculez
veterán
Komolyan valaki aki ért hozzá: mi ebben az üzlet? Miért jó hogy az almákák almárkájának van almárkája?!
Pl: BBK -> Oppo -> Realme -> Narzo -
.Szaki.
addikt
"Jellemző a kínai telefongyártókra, hogy különböző név alatt dobják piacra ugyanazt a hardvert, esetleg nagyon hasonlót. Nincs is olyan nagy kínai telefonos cég, melynek ne lett volna, vagy ne lenne jelenleg is egy nagyobb és egy, vagy több kisebb márkája. "
Bezzeg az iPhone nem nevez át.
Nem is kínai. Mégcsak nem is droidot futtat.
De ha már elrugaszkodunk a cikkben leírtaktól.
Sony, Pixel? Ezek sem kínaiak és nincs almárkájuk. Cserébe legalább annyiban hasonlítanak legalább, hogy androidot futtatnak.
valamiért mégsem ezek jutottak eszedbe.
Mondjuk a Sony engem össze tud zavarni, de most hogy ránéztem alaposan, gondolom úgy néz ki, hogy van három kategória 1-5-10 és a mögötte lévő római szám pedig a generáció. Amíg most nem néztem rá GSMArenan a termékpalettára nem feltétlen jött át, én még a SonyEricsson-érában voltam érintett a márkával kapcsolatban.
Egyébként részemről +1 a hsz-ed, azért is írtam le a fentieket, mert nem szerettem volna csak annyit idebiggyeszteni, hogy "+1".
Csak hogy ON is legyek: Részemről is Bon Jovi jutott eszembe. Az együttest nagyon kedvelem, mint brand elég hülyén hangzik.
-
hegedus001
senior tag
-
Graphics
Jómunkásember
"Jellemző a kínai telefongyártókra, hogy különböző név alatt dobják piacra ugyanazt a hardvert, esetleg nagyon hasonlót. Nincs is olyan nagy kínai telefonos cég, melynek ne lett volna, vagy ne lenne jelenleg is egy nagyobb és egy, vagy több kisebb márkája. "
Bezzeg az iPhone nem nevez át.
Nem is kínai. Mégcsak nem is droidot futtat.
De ha már elrugaszkodunk a cikkben leírtaktól.
Sony, Pixel? Ezek sem kínaiak és nincs almárkájuk. Cserébe legalább annyiban hasonlítanak legalább, hogy androidot futtatnak.
valamiért mégsem ezek jutottak eszedbe.
Azért nem ez jutott eszébe, mert jól esett neki ide pöffentenie egy Almás cameot...
Mint már sokszor...
-
yuing
őstag
-
Ricardo
titán
"Jellemző a kínai telefongyártókra, hogy különböző név alatt dobják piacra ugyanazt a hardvert, esetleg nagyon hasonlót. Nincs is olyan nagy kínai telefonos cég, melynek ne lett volna, vagy ne lenne jelenleg is egy nagyobb és egy, vagy több kisebb márkája. "
Bezzeg az iPhone nem nevez át.
Nem is kínai. Mégcsak nem is droidot futtat.
De ha már elrugaszkodunk a cikkben leírtaktól.
Sony, Pixel? Ezek sem kínaiak és nincs almárkájuk. Cserébe legalább annyiban hasonlítanak legalább, hogy androidot futtatnak.
valamiért mégsem ezek jutottak eszedbe.
-
Graphics
Jómunkásember
-
hapakj
őstag
Az iPhone itt nem releváns. Nem az a termék kategória..
- szerintem nincs összefüggés a termékkategória, meg az átnevezgetősdi között. -
Graphics
Jómunkásember
-
hapakj
őstag
-
janeszgol
félisten
-
hapakj
őstag
Nah még egy adag átnevezősdi és átláthatatlan termékkínálat.
Marad az iPhone. Is that simple.
-
Graphics
Jómunkásember
Bon Jovi?
Ilyen hülye márkanevet hogy találhattak ki?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
De most komolyan...

