Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz 8th #36 üzenetére

    Ezt egyébként hogy csinálod? Hozzám szinte csak kormánypárti reklámok jutnak el, elvétve hoz ellenzékit. Ráadásul hiába tiltom a kormánypártiakat, jönnek újra és újra.

    Főleg a választási kampányban volt nagyon brutális, az egész fideszt megismertem mert mindegyik politikusa nyomta a közpénzt a hirdetésekbe, nem csak a szokásos megafonos arcok jöttek. Mindegyik mögött másik támogató szervezetet írt az FB, így nem lehetett őket egyszerre tiltani. :U
    A kampány alatt írtam az FB supportnak, hogy pénzt is fizetnék érte, hogy ne lássak több fideszes propagandát. Nem jött válasz...

    Szerencsére most valahogy megértette az FB nálam, és ma még nem hozott pol. hirdetést. De haverom épp most panaszkodott, hogy ma tele lett megafonos meg kormánypropagandával a facebookja... Mondtam is neki, hogy legalább valami működik az országban, ezért érdemes nem elkerülni az adózást, így jó helyre kerül a közpénz :D .

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák