Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    válasz szupermacs #37 üzenetére

    Szerintem ez így nem hatékony. 6-7 féle appot tartani 1-1 ismerősért... na persze. Meg ezeken nem látod a tevékenységeket, azért én örülök ha látok 1-1 képet is az életükből. Persze kérhetném, hogy küldjék el privátban (nyilván a legjobbak ott érkeznek) de azért szerintem érthető mire célzok

    A másik dolog meg a hobby csoportok, meg a tematikus szakmai csoportok, sokat segítenek (pl lakberendezős, IT, stb)
    jó nyilván ezt is meg lehet oldani és erre is van külön discord meg nem tudom milyen appok még :DDD

  • Louro

    őstag

    válasz szupermacs #37 üzenetére

    Elnézést, tényleg nem kötekedés a cél, de vagy adott egy platform, amin keresztül minden ismerősöd elérheted vagy telepítesz 10+ alkalmazást, hogy tarthasd a kapcsolatot? Persze a centralizáltság nem a legelőnyösebb, de a kényelem oltárás van, hogy feláldozunk dolgokat.

    Amíg vissza nem integrálják az üzenetküldőt a Facebook-ba, addig igazából elég csak a Messengert telepíteni. Utána lesz kissé nehezebb, amikor rá leszel kényszerítve a fő appra.

    Ráadásul a politika kikerülhető. Bejelölöd, hogy maláj vagy és a magyar reklámok elkerülhetnek. Ha van vpn-ed, akkor szintén el tudod kerülni. Azok az ismerősök, akik politizálnak, azok "némíthatóak" számodra. Így megmarad, mint ismerős, csak nem látod a véleménynyilvánításait.

    A Facebook mellett most próbálkozik a magyar kormány a Youtube bevételével, de harmatgyenge a kis balerino vergődése. TikTok szintén kezd fertő lenni. Szóval, ami népszerű és ahogy nő a platform, úgy fogják bekóstolni a propagandagépezetből.

    Mess with the best / Die like the rest

Új hozzászólás Aktív témák