Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerokrisz

    tag

    válasz haddent #16 üzenetére

    Azóta a rekord az ~975Mbps, ami szerintem lefedi a teljes gigabitet és a többi már csak a fejlécek, PPPoE illetve a kábel (cat5e...) veszteségei :)
    A webes felület jelenleg tényleg nagyon jó, ellentétben a TP-linkkel (igen, abban HW nat van a gyári fw vel :) ) nem tudsz rendesen hozzáférni semmihez, így az részemről felejtős is volt. (max DMZ-z ni rá egy mikrotiket, de az megint nem olyan)
    Néha nekem pl. a routerOS webinterfésze sem mindig akarta azt amit én, ezzel egyenlőre nem volt bajom. Igaz hogy két teljesen különálló dolog a kettő, de jelenleg nem tudnám megmondani melyik a jobb, hardverben szerintem jelenleg a HW nat miatt mindenképp az edgerouter nyert mert akár 0%CPU val is átnyomja azt a fránya gigabitet! :D
    Nagyin nem volt időm azóta piszkálni (tűzfalon kívül most mást nem nagyon piszkálok) de nemsokára tervezek egy szintén ubiquiti AP-t és majd akkor megnézem tudnak e okosságokat esetleg együtt :DD
    Használtan nem írnák oldalt (nem tudom lehet e...) de hardverapro-n jobb esetben előfordulhat vagy pedig én arról vettem most amelyikbe nemrég beleolvadt egy másik szintén nagy és ismert (a mai napig nem értem miért... mert ez egy hulladék...) Ha nem sikerül kitalálni írj egy PÜ-t :D
    Szóval, egyenlőre nagyon megvagyok vele elégedve, idővel a közeljövőben lehet már cserélem is majd az 5portosra mert mikrotiket nálam jelenleg bealázta kicsit :)

    Türelem... A hosszú élet ritka!

Új hozzászólás Aktív témák