Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SH4D0W2011

    őstag

    válasz nincsnév007 #18 üzenetére

    Igen, teljesen magyar nyelvű a játék. :)

    Olyan 2.5 órát játszottam eddig, hibái/hiányosságai ellenére szerintem nem rossz.
    Nagyon sok dolog van, amit a Truck Sim-ekben megszoktam, mert jó volt, itt pedig nincs, és hiányzik. Apróságok ugyan, de feltűnnek és azért csökkentik az immerziót. Nincs pl. tolatás jelző hang (a hangok amúgy sem kifejezetten jók), nincs kapcsolható ablaktörlő, ilyenek. A hangokat említettem, a grafika sem a legszebb, viszont tetszik a map, és néha a fények egész sokat dobnak a látványon. A térkép az sajnos nem valami nagy, állítólag olyan 15 perc vezetés egyik sarkától az átellenben lévőig, ez kevés, én pl. szerettem az ilyen hosszú, akár 1-2.000 km-es fuvarokat ETS2-ben. Itt eddig csak ilyen gyorsan letudható, 2-5-10 percesekkel találkoztam, még be sem melegszek, már odaértem. Valahogy az arányok is olyan furák, pl. egy párszáz méteres útszakasz is többnek érződik, és tök gyorsan elfáradunk, 2-3 rövidke fuvar után már aludni kell 4 órát. De miért 4 óra lett? Nem jut eszembe hirtelen jobb kifejezés, de a kompaktság az, ami jellemző most erre a játékra. Kicsi, gyors, rövid fuvarok, gyakori megszakításokkal.
    Érződhet úgy, hogy inkább negatívumokat írtam, de közel sem rossz a játék, zene/rádió bekapcs és ugyan csak kicsiben, de lehet csapatni. Az SCS 15+ éve készít kamionos játékokat, nyilván akkora tapasztalattal jobb, összetettebb játék készül, a Triangle Studios pedig csak most indult ezen az úton. Én velük tartok, bízom bennük.
    Tervezik egyébként fejleszteni-bővíteni a játékot, vannak ötleteik, viszont várják a visszajelzéseket, konkrét ötleteket, hogy a közösség mit szeretne.

Új hozzászólás Aktív témák