Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grizzly87

    csendes tag

    Sziasztok!

    Örülök,hogy lett egy fórum a hanyattegér használóknak!
    Én egy Logitech Cordless Trackman Wheel-t használok, már 3 éve.
    Pécsett a MediaMarkt-ban vettem szinte fél áron, mert utolsó darab volt.
    De láttam múlt héten, hogy ismét van nekik készleten.
    Photoshop-hoz és játékokhoz használom, amin sok gamer kocka kiakad, mert szerintük csak egy Logitech G széria vagy Razer egérrel lehet játszani... na mindegy :)
    Amúgy nem PC-hez, hanem laptophoz használom. A tapipadot nem csípem, de ha leülök a fotelba, ölemben a laptoppal és a karfán az egérrel, nagyon kényelmes úgy elütni az időt.
    Egy sima egérrel ezt szinte lehetetlen kivitelezni, vagy kell vmi kemény nagy felület amin lehet toligálni.
    Lesz egy kis házituning nem sokára, amivel még praktikusabban tudom majd használni.

    Amúgy nagyon szeretem ezt az egeret, bár néha bánom h kanóc nélkülit vettem, mert mindig akkor merül le amikor nem kellene. Mindig van a laptop táskában egy pót ceruza akksim az ilyen esetekre. Én jobban szeretem, ha van belül egy kis kosz a 3 pöcöknél, mert az egy kicsit lefogja a golyót és pontosabban tudok dolgozni vele. Ha kipucolódik vagy kipucolom, akkor hirtelen tök érzékeny lesz számomra.
    Nem értem miért állnak le a gyártással egyesek és miért nem fejlesztik tovább...

    Az út ott kezdődik, ahol az aszfalt véget ér...

Új hozzászólás Aktív témák