Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • losslessonly

    csendes tag

    válasz dethroner #57997 üzenetére

    Szia!

    Nekem is 50/30 netem van és 1043NDV2 router, rajta Suste 0.4 firmware fut.

    A Transmission 2.84 torrent kliens a következőket tudja a gyakorlatban ennél a netnél/routernél nálam:
    le/fel maximum 1,8 MByte/sec. Ha egyszerre megy mindkét irányban nagy adatforgalom a Transmissionben (és más gép is van a hálózaton, amit ki kell szolgáljon) akkor kb. 1 MByte/sec mindkét irányban. USB2.0 HDD adja a tárhelyet a file-oknak, EXT4 filerendszerrel, dlna, ftp, printer alkalmazás, dyndns kikapcsolva.

    Jelenleg közel 70 torrent van seedben rajta, ez tesztüzemként fut jelenleg. Én most 200-at tippelnék, amit el tud futtatni normálisan, majd kiderül a gyakorlatban, mennyit bír max. 1.0 load mellett. :D
    Van hozzá nagyon jó Windows-os kliens a távvezérléshez, kezelésében/felületében nagyon hasonlít a utorrentre.

    Tehát egy asztali gép+utorrent sebességet nem lehet elérni vele, de szerintem ez sem rossz ezért az áramfogyasztásért és egyéb szolgátatásokért cserébe. Azokat a torrenteket érdemes feltölteni rá és futtatni, amit 24h-ban szeretnél seedelni, pl. ahol nehéz feltölteni vagy tartani az arányt.

Új hozzászólás Aktív témák