Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcmike

    őstag

    válasz Omni #44 üzenetére

    Köszi szépen az infót a zöld-ről, így akkor megspóroltam 1 kört, hála neked... :R

    Sajnos az a baj, h nekem csak a Liftback jön be, a sedan nem. Tudom furcsa, de nekem az tetszik... :B

    Megnéztem a Mayer-nél lévő ezüst színűt, kicsit vegyesek az érzések:
    - Volt már egy-két helyen festve, de mindegyik szakszerű (festékrétegmérővel ellenőrizve)
    - Komolyabban törve nem volt, csak kisebb kocc vagy húzások voltak javítva.
    - A belseje jó is meg nem is...a középső box-ban vagy rágó vagy cukor olvadt meg, sztem takarítható. A csomagtartó az patika! A pótkereket még sztem soha nem is használták. A belső tér egyben van, nincs lelakva. Sofőrülés sincs kiülve, de azért látszik hogy használt. Olyan egészségesen látszik hogy egy 7 éves használt autóról beszélünk.
    - A motor kicsit gondolkodott hidegen, gázadásra. Ez egy kicsit aggaszt. Lehet h a légszűrő? Elfelejtettem megnézni... :(
    - A motortér nem volt lemosva, úgy ahogy annak lennie is kell. Természetes poros valójában, semmit sem takargatva. Olajfoltot nem láttam, a csavarok sem nagyon voltak bántva. Az olajszint viszont alsó nívó alatt volt. Nem jó jel!
    - Vezetett szervizkönyv, bár a 105.000 és 135.000 nincs beütve. Lehet h ezért fuldoklik nyomorult? Kellett volna már légszűrőt cserélni rajta... :K

    Egyelőre nem tudom, készíttetek egy komplett állapotfelmérő lapot, + még egyszer alaposan átnézem + próbakör aztán döntök. Igazából meg is venném meg nem is... :F

    UI: Igen, az ABS-esekben hátul is tárcsaflk van... ;)

    [ Szerkesztve ]

    LIDL Richard featuring Billy Auchan...

  • Satan_Claus

    senior tag

    válasz Omni #44 üzenetére

    Nem tudod, a facelift kombik melyen gyártásúak?

    Védd az állatokat! Egyél embert.

Új hozzászólás Aktív témák