Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dewri

    aktív tag

    válasz stuka20 #31 üzenetére

    Szerintem nehezebb a harc 1 karakterrel. A Genshinben ugye a 4 karakterrel összehozod az elementál reakciókat, amik pusztítanak rendesen. Itt meg egy karakterrel kell leverni mindenkit, ráadásul a kaja cd iszonyat sok, simán legyalulnak, mire visszatölt, és nem gombnyomásra eszik, hanem még az is kis idő. Eddig nem is nagyon látok gyógyító megoldást, a jéglándzsás kiscsaj mellett néha megjelenik egy kis gyógyító drón, de röhejesen keveset töltöget vissza, nincs külön healer/pajzs karakter/képesség (a Genshines Noelle rendet tudna itt tenni... :D )? Például a ládaőrző robotkutyák így elég macerásak, mert alapból kemények+pajzs+nagyot ütnek+közben még jönnek mások is... Akkor már a Noah's Heart megoldása jobb, mert ott a fő karakter mellett van 4 másik karakter a csapatomban és harcnál egyszerre mennek rá az ellenfélre 5-en.

    És azért 7 millióból futhatta volna legalább egy normális mászás animációra, mert ez ahogy kinéz valami iszonyat gáz, meg pár karakter is wtf kategória (pl Black Dog, Melo, Slayer...).

    Én is úgy látom, hogy nincs tele a világ a játékosok karaktereivel, más ilyen online cuccokban legalább a városok tájékán sok a player, de itt tényleg nagyritkán bukkan fel valaki más rajtam kívül.

    [Korábbi hozzászólásomban sírtam egy sort, amiért nem lehet használni a játék elején kreált karaktert. Közben fölfedeztem, hogy de, a simulacrumban át kell rá kapcsolni. Csak azt nem tudom, hogy ilyenkor tudja e használni a karakterspecifikus fegyvereket rendesen, így inkább nem használom...]

    [ Szerkesztve ]

  • Shiro

    senior tag

    válasz stuka20 #31 üzenetére

    Ha 7 milka akkor értek mindent.
    Bár a kiadónak elvileg lett volna rá több pénze, de ha meg úgy nézet, hogy 2022 első felében vagy 50 milliót termelt (persze ebben gondolom benne van a kínai piac is), akkor üzleti szempontból sikeres a játék.
    Gondolom azokra bálnákra utaztak, akik kipróbálnak minden gacha játékot és elvernek rá több ezer dollárt függetlenül annak minőségétől.

Új hozzászólás Aktív témák