Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Goatman

    aktív tag

    válasz Kbali #2349 üzenetére

    Hy! Az anti-glare dolgot a notebookcheck oldal erre a notira vonatkozó tesztjében olvastam..bár ők is vittek fel már 1-2 hibás adatot gépekről, az L40 tesztjük képeiről nekem úgy tűnik, hogy antiglare..sebaj végülis ez sem 1 nagy probléma.
    Amúgy mintegy tolmácsként funkcionálok most épp a Ti tapasztalataitok és az első notira vágyó csoporttársaim/jómagam között. A FuSi-kat, MSI-t, ASUS-t az itteni "olvasmányaim", az Acert saját tapasztalataim révén zártam ki..végül maradt a Lenovo és a Toshiba, ezeknél a vélemények összességében elég meggyőzőek voltak. (Egy Travelmate 5320-am volt kemény 2 napig, de visszakértem az árát..gyakorlatilag használhatatlan volt.) Ebből következik, hogy igényeink az átlagos egyetemi használat (földrajzszak szal semmi hardverfaló tervezőprogram ra vagy iesmire nincs szükségünk) köré csoportosulnak nagyjából 140k körüli maximalizált kerettel, nálam kiegészülne a dolog 1-2 régebbi játékkal is, amikkel ha jól tudom az x3100 azért nagyjából megbirkózik.

  • Goatman

    aktív tag

    Üdv! Tudom, hogy nem szerencsés belépőszintű notit belepőszintűvel hasonlítgatni, de most mégiscsak erre volna szükségem valamilyen szinten..a 2 delikvens a következő:

    Lenovo (IBM) 3000 n200 (TY2BGHV-1) [link]

    Toshiba Satellite L40-14F [link]

    Mindkettőre jut saját szemszögemből nézve pozitívum is negatívum is:

    Toshiba: +erősebb proci, 2 év gari,(szimpibb dizájn), ha jól tudom antiglare TFT
    - relatíve magasabb ár (bár annyira ez még nem számítana)
    GL960as chipset (csak 533as FSB támogatás), minimális felszereltség

    Lenovo: +olcsóbb, gazdagabb felszereltség, 965GM chipset
    - 1 év gari, celeron, csúnyácska, gagyi integrált hangszórók

    Mivel igazából nehéz eldöntenem az érvek és ellenérvek súlyát, ezért leginkább ezen gépek általános minősége érdekelne..(hajlok kicsit mégis a toshiba felé, ezért írtam inkább ebbe a topicba :U ) A választ előre is köszi

Új hozzászólás Aktív témák