- iPhone topik
- Mobil flották
- Huami Amazfit Bip okosóra
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Ford SYNC 3 infotainment rendszer teszt
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
Új hozzászólás Aktív témák
-
Janou
Topikgazda
válasz
ufonauta #14367 üzenetére
Most az még egy jó kérdés hogy mi történik akkor ha beforraszt az ember oda egy elemet. Múltkor egy L40-et szedtem szét, elemet kellett benne cserélni. Mondanom sem kell hogy ami bele való az ebay-ről 6000 Ft. De egy kis barkácsolással belement a 300 Ft-os CR2032 is.
De mindenesetre érdekes egy konstrukció ez a C50...
-
Janou
Topikgazda
válasz
ufonauta #14287 üzenetére
Na először is tegyük kicsit helyre a dolgokat...
Az UEFI-nek semmi köze ahhoz hogy 32 vagy 64 bites rendszert akarsz feltenni. Az UEFI tulajdonképpen a BIOS továbbfeljelesztése. Előnye hogy gyorsabb rendszerindítást tesz lehetővé, 2 TB-nál nagyobb vinyókat is tud kezelni 128 elsődleges partíció mellett (GPT partíciós táblával). Ezen kívül ott a secure oot, amivel kiszűrhető a rossz indulatú kód rendszer indulásakor. De az teljesen mindegy hogy hány bites a rendszer. Érzésre amúgy a 32 bites rendszerek mindig kicsit gyorsabbak, régebben nem véletlen volt kisebb a gépigényük is. De ez szerintem függ a driverektől is, hisz jó pár hardvernek külön van x86-os és x64-es drivere is, így nyilván másképp van megírva is valami rajta. 64 bites rendszert akkor érdemes feltenni ha az összes megcímezhető memória 4 GB-nál több. Ebben benne van a ram, vga ram, hdd cache stb.
És akkor elérkeztünk oda hogy miért nem bootol 32 bitesről... Találkoztam már olyannal hogy hiába csináltam meg az usb-s telepítőt nem volt hajlandó bootolni, vagy telepítés közben hibát dobott. Javasolnám hogy próbáld meg vagy az eredeti optikádat visszatenni és lemezről feltelepíteni vagy egy usb-s optikáról telepíteni. Szerintem valami nem stimmel ott a telepítő médiával. Mivel csinltad? Win7tousb? Rufus? Media Creation Tool? Próbáld meg mindegyikkel.
Amúgy SSD és SSD között is hatalmas különbségek vannak. Samsung 850 pl. érzésre gyorsabb a Kingston Furynál, pedig elvileg egy ligában játszanak. Kingston V300 pedig érezhetően lassabb mindkettőnél. 550MB/s vs 450MB/s. És akkor nem beszélek a belépő szintű SSD-kről amik 2-300 MB/s-es tempóra képesek.
Bootoláshoz állítsd be Legacyba a boot módot (más néven CSM boot). Ha előtte UEFI-be volt törölj minden beállított boot sorrendet. Ments, újraindít, biosba visszalép. Secure boot legyen kikapcsolva (mondjuk legelőször ezt kell kikapcsolnod, mert addig nem tudod átállítani CSM-re. Fast bootot szintén kapcsold ki ha lehet.
Remélem segítettem.
-
-
konyi79
addikt
válasz
ufonauta #13409 üzenetére
A Toshibát hiába szidod, ha egyszer olyan processzor van benne, ami nem tudja kezelni a sata III-at, nem tudnak belerakni. Ez egy ultramobil proci, ultra kicsi fogyasztással, ahhoz mért teljesítménnyel. Ez a 7W TDP-vel nem véletlenül nem kapott még 1600MHz-es memória támogatást sem. Valószínűleg ha lenne benne, se tudná kihajtani vagy leterhelné már ez önmagában ha teljes sávszélen dolgozna, tehát értelmetlen ezzel drágítani. A nagyobb processzorok támogatják, de ez tényleg csak nagyobb adatmozgatás, telepítés stb esetén észrevehető.
-
#65388800
törölt tag
-
james008bond
őstag
válasz
ufonauta #13372 üzenetére
A leírás szerint megcsináltam a telepítőt USB-re, majd Acer V3-371 laptopon szerettem volna telepíteni, de loopba került a telepítő. A fájlok felmásolása után az első újraindulás után újra a telepítés elejére ugrott...végül megszakítva a telepítést, a gép lekapcsolását kértem, majd usb eltávolítását követően a telepítés úgy néz ki lefutott. Normális ez??? Szerintem nem. Mi lehet a hiba?
-
-
-
-
ufonauta
aktív tag
válasz
ufonauta #13207 üzenetére
Nos jól elbeszégetek itt magammal.
Megoldódott a gond. Tegnap kijött a gépre BIOS frissítés és mit veszíthetek alapon feltettem. Azóta megint úgy működik a hálózat visszajelző LED, ahogy kell.
Nem vagyok képben, mert abszolút amatőr vagyok hozzá, de gondolom, hogy a Win 8.1 belenyúlt a BIOS-ba. Mivel amikor vissza akartam tenni a Win 7-et nem is látta a meghajtóban a DVD-t. Egyből be is ijedtem, hogy valami bajt csináltam, de a Win 8.1 a BIOS-t átállította UEFI módra. Noh ezt visszaállítva sikerült visszatenni a Win 7-et. Mondjuk biztos jó ez az UEFI de, hogy az oprendszer ennyire bele tudjon nyúlni. :eek: Ráadásul a BIOS-ba belépve nem volt semmi olyan opció, ami ezt a visszajelzőt kapcsolgatná, így nem is tudtam visszakapcsolni. Noh mindegy a BIOS frissítés megoldotta a dolgot.
Szóval, ha valaki Win 8.1-ről akar Win 7-re váltani, az tudja, hogy a Win 8.1 néhány beállítása ezek szerint BIOS szinten tárolódik. -
feketel
csendes tag
válasz
ufonauta #1020 üzenetére
Nekem az a bajom, hogy betettem a helyreállító CD-t, majd kikapcs F12, CD/ DVD és utána megjelent egy fekete kocka és utána nem történt semmi. Most ilyenkor mi van? Mit kell csinálni, mert semmire sem reagál a gépem. A csökkentett módra sem és semmire sem kapcsol be
(
-
-
ABE
őstag
válasz
ufonauta #2178 üzenetére
Feltettem az L30-ra a legújabb BIOS-t. Meglepődve vettem észre, hogy a ventillátor mostantól más hőmérsékelt tartományban dolgozik: hűtési módtól függően 65 vagy 75 foknál kapcsol be a korábbi 55 és 65 helyett. Habár így ritkábban pörög fel a venti, a 75 fok nekem elég gázosnak tűnik, szóval továbbra is maradok a jól bevált elhalkítós trükknél.
-
-
lúúúzer
tag
válasz
ufonauta #2096 üzenetére
Köszönöm a segítséget.
FAIL: Sorry, your video card does not meet this minimum requirement.
Ez a végeredmény. Bár utána az összes paraméterét kipipálja... Szerintem csak nem látja a listán az X200-at...Az egész azért fura, mert Bandusnak megy GMA900-on. Az pedig gyengébbnek kéne, hogy legyen mint az X200. GeForce 6100-on elfut, ami elvileg ott van, mint az X200. Vagy tévedek? Ezért gyanakodok inkább a procira.
-
Satellite
tag
válasz
ufonauta #2005 üzenetére
''Pedig frissíteném én is. (hogy minek azt nem tudom).''
Igen, találkoztam a ''problémával''.
De mivel a 2.80-as BIOS-ú gépre csont nélkül fölmegy a 2,60-as BIOS, (downgrade?) úgy tűnik a gyári BIOS verziószáma hibás.
(jobb ötletem nincs, ugyanis rendes esetben a TOSHIBA ellenőrző rutinja a meglévőnél csak magasabb verziót enged feltelepíteni, régebbit nem... Viszont ezen a gépen Phoenix-BIOS van, és az más tészta...) -
Palika71
őstag
válasz
ufonauta #1977 üzenetére
A liion akksival kétféleképpen lehet nagyon kitolni:
1. Ha koppra lemeríted, és aztán beteszed 1-2 hónapra a szekrénybe anélkül, hogy feltöltenéd.
2. Feltöltött állapotában kb. 1 évig nem használod.
(nem számolom ide a tűzbedobást, vízbedobást, és a hasonló barbár cselekedeteket)
Máskülönben meg nyugodtan benne lehet a gépben akkor is, ha hálozatról megy. -
wienattwo
tag
válasz
ufonauta #1972 üzenetére
Ok, csak én pont az M100-164-et akartam venni, az pedig Kbalinak nem működik a 220-ról akksi nélkül. Mind1, majd egy boltban megnézem. Egyébként az sem megoldás, ha az akksidat feltöltöd, aztán elrakod állni, ugyanis a liion akkuknál sokkal erősebben jelentkezik az öregedés folyamata, mint a nimh-es akkuknál, vagyis állva is gyengül idővel.
-
kavarc
aktív tag
válasz
ufonauta #1958 üzenetére
Köszi, meg is próbálkoznék az installal; csak azt nem tudom pontosan hogyan fogjak hozzá.
Az XP drivereket letöltöttem a Toshiba honlapról, viszont állítólag nem nagyon szereti a SATÁ-s vinyó az XP installt. Csinált közületek valaki már ilyet? Esetleg tudna ebben nekem segíteni? Megköszönöm előre is. Ill. még egy dolog: azt olvastam van a HDD-n egy rejtett partíció, mely a későbbi Vista helyreállításhoz még kellhet, ezért nem nagyon szeretném, ha az XP telepítéssel ez elillanna a rendszerről... -
Kbali
nagyúr
válasz
ufonauta #1884 üzenetére
Ehhez csak adalékkként annyit, hogy tegnapelőtt frissítettem a bios-t, de nem indítottam rögvest újra, csak leállítottam.
Tegnap bekapcsolás után nem látta a bekapcsolt wifi-t. Próbáltam ki-bekapcsolni a hardveres kapcsolóval, de nem ment. Gondoltam, akkor most restart: utána ment miden
Úgy látszik, hogy valamiért bios flash után nem az igazi az eszköztámogatás. -
Satellite
tag
válasz
ufonauta #1784 üzenetére
ufonauta:
''...Azt nem értem Toshibáéknál, hogy miért nem hagyják fent archívumban a régi BIOS-okat. Egyszer már frissítettem 2.3-ra és akkor OK volt minden. Ha most fennt lenne a 2.3 tuti visszatenném...''
Természetesen a TOSHIBA fenn hagyja a régi BIOS-verziókat is, csak jó helyen kell keresni!
Íme: [link] -
ABE
őstag
válasz
ufonauta #1784 üzenetére
Mit találtam neked?
http://pc.toshiba-asia.com/support/downloads/index.jsp?product_list=2&seriesID=3&modelID=1119&showtype=drivers&docid=4703
Úgy tűnik, ez valami parancssoros verzió...
De továbbra is fenntartom, hogy az L30 szériához kétfajta BIOS van: a PSL30 és a PSL33 jelzésűekhez. Legalábbis ahogy ezen a linken is látszik, a PSL33 mögé csillagok vannak írva (tehát szerintem mindegy, hogy E vagy U), és a BIOS verzióknál azt írják figyelmeztetésnek, hogy PSL30 vagy PSL33 only. De talán próbáld ki azt, ez legalább hivatalos oldalról származik. Még megnézem a CD-im, mert mintha egyszer egy régi BIOS verziót kiírtam volna Toshiba driverekkel együtt, de nem biztos, hogy a 2.30-as volt az...
[Szerkesztve] -
ABE
őstag
válasz
ufonauta #1781 üzenetére
Én az L30-134-re (egész pontosan PSL33E) felraktam a 2.60-as BIOS-t, és semmi gondom vele. De google segítségével találtam egy linket, ahol a Satellite L35 PSL33U-hoz a 2.30-as BIOS letölthető:
http://download.zol.com.cn/detail/20/192729.shtml
Ez a gép elvileg annyiban különbözik az L30-tól, hogy Core Duo proci van benne. Na szóval! Ugye amit mi használunk BIOS-t, az PSL33-hoz való, de a mi gépünk pontos jelzése PSL33E. Szerintem a PSL33U BIOS-a is ugyanaz, pláne, hogy a PSL33U-hoz is elérhető a 2.60-as verzió, tehát szerintem nem lehet különbség. Tudtommal a PSL30-as (L30-akármi) Toshibának van más BIOS-a. Szerintem a PSL33 jelzés a lényeg. Jelenleg én ennyit találtam neten. De ez csak az én véleményem, csak rám alapozva ne kockáztass, mert én sem vagyok 100%-ig biztos benne.
[Szerkesztve] -
Satellite
tag
válasz
ufonauta #1338 üzenetére
Ugye nem gondoltad komolyan, hogy az elvileg 11/54 Mbit/s maximális sebességre specifikált Wi-Fi-szabvány ezeket az értékeket fogja produkálni tiszta adatátvitel terén is?
Érdemes olvasgatni ebben a témában, (pl. itt: [link]) - a vezeték-nélküli technológia megjelenése óta rengeteg gyakorlati teszt jelent arról, mit is várhatunk el egy ilyen rendszertől. -
Satellite
tag
válasz
ufonauta #1330 üzenetére
Az L30-asokban lévő Wi-Fi kártya természetesen 802.11b/g szabványú.
Ha bekapcsolod a ConfigFree wireless-radarját, nagyon szépen felderíti (az akár rejtett SSID-jű) ''b'' és ''g'' szabványú Access Pointokat is.
A sebesség sok más ok miatt is lehet lassabb a névlegesnél. -
Satellite
tag
válasz
ufonauta #1170 üzenetére
Mivel a géped a PSL33 (az utána lévő karakterek már nem számítanak) azt hiszem egyértelmű az azonosítás.
Ha netán nem a gépeddel kompatibilis frissítést próbálnál feltenni, az nem fog sikerülni, mert a BIOS frissítés rutinja legelőször egy verzió-kontrollt csinál. Ha nem megfelelő (vagy netán régebbbi) a fájl, ezt kiírja, és kilép végrehajtás nélkül. -
battisti
tag
válasz
ufonauta #1158 üzenetére
én már frissítettem az enyémen (Pro L100) biost, winphlash-sel, látható változás zéró (szubjektíve: hangosabb lett a venti), nem garanciavesztő, és utána akár le is lehet szedni, ha nem tetszik (előtte felkínál backup lehetőséget, alapbeállításban az van, hogy lementi a régit), de akkor legalább a wifivel lesz egy kis matatás
Én felraktam nem sokkal az után, hogy megvettem, aztán leinstalltam, aztán újra felraktam - biosból csak nem rosszabb az újabb, azt nem véletlenül szokták frissíteni, legalábbis én ezért tettem fel.
kieg. semmi nem ''romlott el'', semmit nem kellett újrarakni. Pontosan le van írva, mit kell csinálni (mindenképp hálózatról menjen a gép stb.)
[Szerkesztve] -
zolikaDB
veterán
válasz
ufonauta #1072 üzenetére
Na, ez az... Csináljam meg?
De beszari vagyok... Félek, hogy elk.rja a D-t... Bennem mindig ilyen hülye félelmek, meg parák vannak...
De lehet, hogy estefelé nyélbe ütöm...
Vagy csapatok rá egy Linuxot! Jah, Satellite kolléga! Mondod, hogy a Toshiba élen jár a Linux témában is! Van-e esetleg L30-134-re, vagy bármilyen Toshibára gyárilag TESTRESZABOTT Linux? Driverekkel, mindennel? Mint ez a bizonyos XP lemez, amiről vitatkozunk?
Jah! Ha felteszem ezt a Toshiba féle XP-t, akkor utána le tudom gyepálni a gyári cuccokat? (Powersaver kivételével?)
[Szerkesztve] -
Satellite
tag
válasz
ufonauta #1056 üzenetére
ufonauta!
Azt a kitartásodat tiszteltem, amivel egy másik fórumtag kisérletezéseihez gyártasz elméleteket, - (lásd: '' Könnyen lehet, hogy azért nem megy a power saver, mert nem a Toshiba féle XP van rajta. Valahol a registryben megbújhat valami info, ami szól a proginak, hogy nem a Toshiba által kiadott XP-re akarod feltenni. De ezt a registryben megtalálni..., mint tűt a szénakazalban...'')
A ToolsCD (ha megnézed) nem ''jó gigányit'' foglal a HDD-n, nem a ''csak'' kb. 640 Megát, de egy jól működő rendszeren valóban semmi szükség rá, - ha meg újra recovery-zed a gépet, akkor úgyis újra felmásolásra kerül a dvd-ről.
Viszont: nem győzöm sokadszor hangsúlyozni, hogy a TOSHIBA gépeken lévő op. rendszer nem egy közönséges ''mezei'' XP, néhány driverrel megspékelve, - emiatt aligha lenne (a PC-gyártók közül egyedül) külön részlege Redmontban a TOSHIBÁ-nak. Mivel ez a cég fejlesztette ki pl. a DVD-írás/olvasás rutint, illetve a notebookokra vonatkozó APM (Advanced Power Management) részét az összes legutóbbi Microsoft operációs rendszereknek, a gépre installált szoftver nem azonos egy általad feltett rendszerrel, még ha utólag fel is rakod a ToolsCD-n található összes kiegészítést is.
Ezért butaság, amit írsz, ('' Márpedig az összes beleintegrált szoftver és driver letölthető a Toshiba oldaláról.'' - hiszen a ha megnézed a 1053-ban általam beírt néhány fontos kiegészítést, és összehasonlítod a letölthető szoftverekkel, akkor látni fogod, hogy ezek (és még néhány más is) egyszerűen nem tölthető le. Sehonnan.
Ezek nélkül pedig bajosan fogsz hasonló szolgáltatásokat és megbízhatóságot kapni, mint amit a Recovery eredményez.
Természetesen a gép működik egy sima XP-vel is, Linux-szal is, (ebben szintén a legkomolyabb gyári támogatást élvezi ez a márka) - de ennyi erővel vehetsz bármilyen más, másodosztálybeli márkát is. Olvass bele néhány más noteszgépes topicba, mennyi gond van azokkal a gépekkel, ahol nincs előtelepített gyári oprendszer, és a drivereket külön-külön kell feltelepíteni, - netán előbb letölteni.
Sok ''neves'' cég szállt be az elmúlt 5-6 évben a hordozható gépek gyártásába, (netán félkész gépek felcímkézésével) - de 21 évnyi tapasztalatot nem lehet csak úgy, hipsz-hopsz összegyűjteni.
Márpedig ennyi ideje csak egy cég gyárt hordozható gépeket...
[Szerkesztve] -
Satellite
tag
válasz
ufonauta #1050 üzenetére
Igazán tisztelem kedves fórumtagjaink, ''ufonauta'' és ''zolikaDB'' kitartását PowerSaver ügyben, de amint látható, még messze nem merítették ki a próbálkozások teljes tárházát installálás/kisérletezés/feltételezés valamint a megoldással kapcsolatos teóriák gyártása terén...
Ha netán egyszer megunják a (hiábavaló) kisérletezést, akkor ajánlom figyelmükbe a 654-es hozzászólást, és az abban foglaltakat.
Talán kicsit közelebb hozza számukra a Gordiuszi-csomót átvágását..!
Jó próbálkozást, és kellemes hétvégét! -
zolikaDB
veterán
válasz
ufonauta #1032 üzenetére
Ufonauta: ez a progi totál f..sz! Nem volt mappája, és amint ki akartam törölni a programok telepítése menüből, azt írta ki: error! Amikor kipucoltam a system32-ből, akkor eltűnt az előbb említett helyről is... Meg regcleanerrel lepucoltam a maradékot! Úh most tisztaság van
Haver ajánlott egy másik progit: notebook hardware controll! Most ezt próbálom!
Nah, kérdés: ehhe a hangkártyához lehet olyan drivert szerezni, ami kezeli a 2.1-et??? Mert ez csak a sztereót szereti! -
zolikaDB
veterán
válasz
ufonauta #1024 üzenetére
Ufonauta: RESPECT
Nekem everesthez semmi közöm nem volt, csak haverok mondták, hogy az aztán majd jól megmutatja, hogy a RAM-ot felismerte-e a gép, meg ilyenek... Nekem édesmindegy volt, nem ismertem- úh most le is takarítom! Köszi, hogy szóltál!
A Powershaver meg mehet fel
Köszönöm szépen a segítséget!
Jó éjt mindenkinek! -
zolikaDB
veterán
válasz
ufonauta #1020 üzenetére
Köszi Ufonauta a segítséget! Igen, ilyen CD-m van, de én még ki sem nyitottam
A vásárlás után ment rá egy új windows, ami most még egy hónapos sincs... A C nálam is 15 giga, a maradék meg egy másik partíció, amin a cuccaim vannak! Úh most nem akarok windowst telepíteni, ha nem muszáj
Engem igazából az #1014-es kérdéskör érdekelne!Azóta nem fordult elő (kopp-kopp), csak kíváncsiskodok!
-
zolikaDB
veterán
válasz
ufonauta #989 üzenetére
De te hol állítod a videókarit???? mert neked is olyan géped van, mint nekem, és a BIOS is ugyanaz, mégsem tudom állítani...
A BIOSban nem lehet... A régi ATI driver alatt sem találom... De az újat, amit mondtál, leszedtem, és azzal csak annyi a baj, h egy zip, tele fájlokkal, és nem tudom mit hova kell másolni!!! Elrontani meg nem akarom, ui nemnagyon értek hozzá sajna... -
zolikaDB
veterán
válasz
ufonauta #989 üzenetére
ÁÁÁ, köszi mindent! És a márka?
Az aqua.hu-ról van szó, ahol 2 év garit adak a RAM-okra, és ott helyben ingyen belerakják! És mondom, a Samsung 25e...
Egyébként én egyenlőre nem tervezek vistát- ezért kérdezném, h mi mindenre lesz jó nekem a 1.5 GB RAM? Haverok szerint az 1 GB-al is süvít! -
ABE
őstag
válasz
ufonauta #948 üzenetére
ufonauta
Én is vettem AverMedia tunert, de én a hibrid változatot (mindössze 2000-rel drágább). Én marhára meg vagyok elégedve vele, hardveresen szerintem szuper, egyedül a szoftvert tartom gyengének (legalábbis egy Leadtek kártyához hasonlítva). Én is próbálgattam a felvételt, ippeghogy, de még elbírja a gép (bár 1gb memóm van). Vettem fel digitális adást is, hát... szerintem dvd minőség.Tényleg szuper, és még SVCD formátumban is elég jó minőséget ad.
-
ABE
őstag
válasz
ufonauta #934 üzenetére
Ha nem nagyon használod akksiról, tényleg felesleges kiadni rá a pénzt. Bár az már szerintem nem nagy különbség, hogy 20 vagy 24 ezer forint. Én erősen gondolkodom a beszerzésén, mert azzal az akksival szerintem elérhető lenne a 3 órás üzemidő. Én max. 1.5 órát bírtam eddig kicsalni a gépből, de legalább 2 órát tartanék egészségesnek.
Egyébként több helyen is láttam ezt az akkutípust hirdetni (csak pl. 28 ezerért), úgyhogy talán nem lehet olyan gagyi. Meg azért ennyi pénzért már illik valami használhatót adni.
-
ABE
őstag
válasz
ufonauta #929 üzenetére
Én az akkuk.hu-n kerestem akksit, de az L30-ra nem adott ajánlatot. Ekkor rákerestem az oldalon a típusra (PA3450U-1BRS), és talált 4400mAh-s utángyártott akksit 24.000-ért. A probléma az, hogy nem tudom, jó-e az L30-hoz, mert az akksi alján még van egy azonosító (PABAS083), és nem tudom, ez mennyit számít. Mindenesetre ha valaki akkut akar venni, náluk megérdeklődheti.
-
garaizs
csendes tag
válasz
ufonauta #929 üzenetére
A ramiris forgalmaz hozzá akkumlátorokat.
http://www.ramiris.eu/termek.php?csoport=Notebook&page=4
Csak viszonteladókat szolgálnak ki, de a kiskerek fele hozzájuk jár, így könnyen be tudod szerezni. Kb. 35-40e lesz.
60G nem kevés szerintem. Ha mégis, akkor azért van benne a DVD-író.
[Szerkesztve]
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Surface Laptop 4 Touch 13.5 Retina Ryzen7 4980U 4.4Ghz 16GB 512GB Radeon RX Vega8 Win11 Pro Garancia
- HP 15 Zbook Studio G8 FHD IPS i7-11850H vPro 32GB 512GB SSD Nvidia A2000 Studio Win11 Pro Garancia
- Dell 14 Latitude 7420 FHD IPS i7-1185G7 4.8Ghz 16GB 512GB SSD Intel Iris XE Win11 Pro Garancia
- OHH! HP EliteBook 850 G8 Fémházas Multimédiás Laptop 15,6" -65% i7-1185G7 16/512 Iris Xe FHD EU/HUN
- Szép! HP EliteBook 850 G8 Fémházas Multimédiás Laptop 15,6" -65% i7-1185G7 32/512 Iris Xe FHD EU/HUN
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest