Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snowdog

    veterán

    válasz #89874944 #4 üzenetére

    Bocsi hogy csak most válaszolok, de külföldön voltam. :)

    Szóval én az [link] oldalt használom, ingyenes, és jól működik.
    A gpstrackerxy.com oldalra engem sem a gyárival, sem a klónnal nem engedett regisztrálni.

    A klónnal nekem nem sikerült az online kapcsolatot létrehozni, csak sms módban működik. Vagy valamit nem jól adtam meg neki, most már erre nem emlékszem. Mióta megvan a gyári, azzal próbálkozom. Azon minden funkció működik. Az akkuja az én beállításaimmal kb. 8 órát bírja. Ez autóban nagyon kevés. Különösen azért, mert nem akarom a kocsi akkujára rákötni. Szivargyújtóról nem is tudnám, mert a kocsi fél óra után áramtalanítja a szivargyújtót. Direkt meg több okból nem akarom bekötni.

    Vettem egy zselés 9 Ah-ás akkut, azzal fogom megoldani. Egyenlőre még nem volt időm foglalkozni vele, beépítés nélkül ki fogom próbálni, hogy erről az akkuról meddig bírja. Aztán az akkut és az egységet majd valahol el kell dugnom a kocsiban. Nem lesz egyszerű, mert amivel eddig próbálkoztam, onnan a GPS vevő nem működött. Ahol meg működik, ott látható. Nincs még egy hónapos a kocsi, ezért kárpitbontogatások szóba sem jöhetnek. Majd valamit kitalálok.

Új hozzászólás Aktív témák