Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz bteebi #49 üzenetére

    Nagyon júzerfüggő, hogy kiadja-e, de azért egyre inkább igen, mint nem. A szerk melletti plazaban van töltő. A nejem munkahelyénél szintén. Az Aldi mellett dettó, ráadásul az villám. Ahova edzeni járok, ott is van. A kedvenc környékbeli éttermemnél szintén van (bár oda mostanság visszafogottan járok anyagi okok miatt). Lassan 15k kilométer van az autóban és eddig zömmel publikus pontokon volt töltve. Kényelmetlenséget ez csak akkor okoz, amikor a nem elektromos türhő beáll a töltő mellé, mert szerinte az parkolóhely.

    Nyilván nem vájkálni akarok az életedben, de ha a puszta közepén dolgozol, akkor áram azért talán van és egy sima konnektorra is rá lehet dugni ám a kocsit, 7-8 óra alatt azért becsurog egy látható mennyiségű áram.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • Bandit21

    addikt

    válasz bteebi #49 üzenetére

    Csak ismételni tudom magam: Ezért írtam hogy helyesen méri e fel a lehetőségeit.

    Ahogy Bog írja a puszta közepén áram csak van. Egy konnektorról 1 fázis 10a val veszteséggel együtt bele megy 2kw/H 8 óra alatt 16 kw. Abból mész 85-150 km t (pálya város).

    Ha Neked nem adják ki a lehetőségek akkor ne vegyél ilyet. Senkit nem akarok megtéríteni az e autók irányába. De mivel használom szerintem nem rossz ha leírom hogy látom megoldhatónak. Akiknek mások a feltételek az nem veszi meg.

    Ahogy Bog írja ha egy héten 4 helyen tudod (edzés vásárlás stb) tölteni csak 1-1-1-1 órát akar csak 6 kw al, akkor máris van 24 kw od ami majd fel - harmad tank és nem csináltál semmit csak be dugtad ott ahová amúgy is mentél. És közbe bele ment 125-175 km kb.

    A tömeget úgy értettem hogy ha a penny 2 megallo a melótol akkor nem a meló helyen parkolsz hanem a penny nél és töltöd 8 órát és busszal jössz mész érte.

    Nem beleszólni akarok.

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák