Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    Nem is tudom kinek írnam a "másold design"-al kapcsolatban, de:
    A gémkapocs gyártók is egymást másolják design szempontjából... mégse zavar senkit, sőt, egyenesen elvárt tulajdonság!

    A másik ok az lehet, ha nem lenne apple hírtelen kínában (mert mindig pedzgetik, hogy "repül" az országból, instabil lábakon van ott a piacon, pluszban drága), főképp hazai piacon kíván "alternatíva" lenni).

    Szomorú látni sajnos, hogy generációról, generációra drágább ez a watch fit cucc... máig az első verzióját használom, nem érné meg erre se lecserélni. Kimondott (esimképes?) okosorát meg nem veszek... töltse naponta a karperecet az akinek 2 anyja van!

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • DraXoN

    addikt

    válasz Dare2Live #30 üzenetére

    Én fit 1-et használok, túrázáskor szoktam használni, látszólag pontos, bár igaz, mivel nincsenek benne túraútvonalak, sajnos nem tudom megmondani pontosan mennyire van az "úton". de a számolt távolsága kb. egyezik a kimondott túra gps-ekkel (olyan +/- 5%-10% az eltérés a túratársaim eszközéhez képest, ami simán benne van, hogy nem pont mindig ugyan arra sétálunk.. két túra gps közütt is tud ekkora eltérés lenni, főleg, hogy ők "ládáznak" közben én meg mondjuk nem).

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák