Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hiperFizikus

    aktív tag

    Az Teener-code = Csitri-kód programozási nyelv egy jóindulatú élősködő más programozási nyelvekben ; egyelőre csak a JavaScript -hez készült el, neki is csak alapfokon . Én találtam ki: Okos Árnyék = Erdős Attila a szlovákiai Rimaszombatból, volt hipeFizikus .
    :K

    Ha valamelyest értesz a webprogramozáshoz, akkor máris használatba veheted ♥
    <SCRIPT src = "Teener_subory/Cs a,priori.js" ></SCRIPT>
    <SCRIPT src = "Teener_subory/Cs priori.js" ></SCRIPT>
    <SCRIPT src = "Teener_subory/Cs gate.js" ></SCRIPT>
    <script Language="JavaScript" >

    </script>

    Ezt a 3 db sort kell hozzá pótolnod bármelyik JS programodhoz sőt talán a PHP -hez, és persze a hozzá tartozó fájlokat bemásolnod a megfelelően linkelt helyedre, és máris működni fog . Csak annyi, hogy a Cs gate.js fájlt neked kellesz majd feltölteni sablon.funcion -okból álló tartalommal . Nem nehéz, biztosan menni fog neked is .
    :DD

    Hogy mi-miképpen van, ill. hogy hogyan kell használni e Csitri-kódot, azt hosszas magyarázat helyet nézd meg a Teener.html fájl szöveges kódjában !
    // alert( '3+5-2 °ev'.ii() ) // fő próba 1 : hagyományyos sztringekhez
    alert(`3+
    5-
    2 °ev`.ii() ) // fő próba 2 : az új templates stringhez

    De hogy ne kezdjetek el mérgelődni, arról van szó, hogy a sztrig.ii() formalizmust, ill. alakot a programodban ezek után mindenütt tömegével fogod tudni használni ♥ Ha van mondjuk 50 képernyő.oldalas kódod, akkor a kedved szerint tele rakhatod evvel a sztring.ii() alakkal ! Vedd észre, hogy e sztring mind a 'régi' "hagyományos egy soros", mind az `új több soros` idézőjellel futni fog neked !!

    Persze miután csak a Cs gate.js fájlt feltöltötted magadnak tartalommal ! Minden programodhoz részben ugyanazokkal és részben teljesen másokkal .

    :))

    Az Teener = Csitri kód valamivel több annál, mint amit most közre adtam, de hogy amíg én még dolgozom ezen - nem is tudom, hogy hány hétig-hónapig - , addig is begyakorolhassátok magatokat vele .
    :W

    Innen tölthetitek le e Teener = Csitri kód -omat : :C
    Teener.zip

    Mivel ez egy tömörített fájl (ZIP), ezért ki kellesz bontanod, és a kibontottban(!) indítanod kellesz a html fájlt ; meg persze alkalmazhatod azokat, amik benne van . :B

    Kíváncsian várom a reakcióitokat , írjatok csak ide ... ? ;]
    Itt megoszthatjátok egymással a Cs gate.js fájlba feltöltött releváns tartalmaitokat is .

    A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

Új hozzászólás Aktív témák