Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz DJ. Ru$y #91023 üzenetére

    Igen voip, ahogy mondod. A szűrőt, kihagyhatnám tény és való, az azért van még itt, mert így hosszabb a kábel...

    Viszont hiába voip a telefon, akkor sem volt a 4 érrel telefon, nem világított pedig csak a line-ből a ruterbe csatlakoztattam. Tehát csak 2 érpárral képes funkcionálni a tel, még akkor is, ha az ugye a dsl-ből jön nem a tel részből (splitter). Vagyis a splitter másik felén csak a dsl-nél van kábel. A telefon kábel külön megy, a ruterből, a telefonba...

    Viszont, ha végre ideér a szerelő, akkor persze kilehet hagyni itt is a splittert, ha cserélné megfelelő hosszra a kábelt + akkor ezt a telefonos gondot is gondolom megoldja, vagy nem tudom.

    EDK, így már értem, akkor az elehet a pont előttünk lévő oszlopban lesz talán. Hát igen ezért kellene hozzá szerelő... De ha még ezt meg is csinálták, mondjuk anélkül hogy szóltak volna, akkro sem jó a ruter ugye...
    szóval mindenképp oda lyukadunk ki, hogy kell vki aki megnézni... ezt nehéz a t-nél elérni, és csak sok körre sikerül.

    Nem a szerelőnek mondok tényeket, hanem az ügyfélszolgálatnak elsősorban, a szerelő remélem érti a dolgát... De az ügyfélszolgálatosokon előbb át kell jutni ugye...

    Ezt értem én hogy kell szabad érpár is.
    De a fáradságot nem vették, hogy szeptember óta hívjanak. online lett rendelve, mondták majd fognak szólni, azóta semmi. A net persze attól a pillanattól át lett váltva, csak épp a ígért blonding hiányában nem éri el azt amit elérhetne/ kellene.

    A lényeg a lényeg, én nem az ügyfélszolgálattal akarok cseverészni arról, hogy az 50%- ami amúgy is meg volt csak 50-es csomagnál ugye 100%, az jó-e vagy sem. 50-nél nyilván jó, 100-nál nyilván nem, főleg. Hogy azt elintézték, hogy átkattintották 2 perc alatt, de kijönni, helyszínre, megnézni mi van, az már elfelejtődött...

    - De ahogy látom nem egyedi eset, unókátésoméknél telefon nem votl 22-óta, ígérték, hogy jönnek, aztán semmi. Én meg türelmesen vártam, rendes voltam, 1 hónap után kérdezem, semmi... most meg azért már ideje lenne, erre pontot tenni szerintem. Azért mindennek van határa.

    oszlop kábel ruter stb megnézése az már elmaradt. Ezt akarom elérni, ez szerintem jogos igény.

    " ha most egy T-s szerelő megy ki hozzád, akkor nem fog létesíteni, mert azt alvállalkozók csinálják, ergo majd kiadják a következő cégnek, aki ezt megcsinálja"

    Jó akkro kinek kell jeleznem a problémát, hogy elmaradt a teljesítés, második fele tőlük, ha nem a T-nek????

    ⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák