Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz DJ. Ru$y #90985 üzenetére

    Egész pontosan, itt már elérhetővé vált a 100-as net, korábban ugye már volt, már létesítve az előfizetés, jó rég.
    Mikor neten lett rendelve, ígérték, majd jelentkeznek... aztán nem.

    Most meg beakarják magyarázni, hogy minden rendben. :D
    Hát majd kiderül... a második ügyfélszolgálatos, legalább nem kamuzott, hanem egyből mondta, hogy igen igazam volt nem volt itt még senki. Viszont akihez tovább küldtek az meg nagyon nem vágta mit akarok én...

    kiváncsi leszek 72 órán belül lesz-e jelentkező...
    Egyébként igen köszönöm az infóidat, a rutert is említettem, hogy az nem képes rá.

    "Kiépítették egy érpáron, mert hagyta a rendszer,"
    Pontosabban, nem építettek ki semmit, mert eddig is így volt. Csak átraktam 50-ről 100-asra. És majd jelentkezünk...

    Most meg én futkározzak, meg érjem el, hogy jöjjön ki vki...

    A legjobb "a rendszer nem engedte volna a 100-ast, ha nincs bonding kiépítve."
    A másik meg teljesen az ellenkezőjét mondja... 3-adiknak fogalma sincs, hova akarok én még 100-as netnél bondingolni, nincs tovább...

    De nyitva hagyták, elvileg küldenek vkit...

    "Plusz nem köthetsz két évre szerződést, eszközvásárlás nélkül,"

    Nem tudom mikor jött be ez a szabályozás, de nekem februárban lett 50-re váltva, augusztus -el meg kb 100-as-ra. És két év határozott, telefon(vezetékes)+net, Nincs készülék vásárlás.

    Ezzel ráérek 2 év múlva foglalkozni... hogy smint...

    "(#90989) madle"
    Hát nálunk ez elvileg, bevezetési promóciós ár. De nem biztos, mert az 50-es is olcsóbb volt, mint amit én februárban kötöttem, amikor mondta az ügyintéző augusztus végén.

    (#90992) raider21
    Nekem is ezt akarják dumálni, jó az a ötven-6-7-8-9-60...

    De ha ígérték, hogy kijönnek, és csinálnak vmit akkor tartsák már be :D
    Amúgy is a feltöltés miatt érdekel a dolog...

    Maradna a Vectoring
    Ez egyébként mi csoda?

    [ Szerkesztve ]

    ⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák