Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #32577792

    törölt tag

    válasz Krystal_s #70035 üzenetére

    Megkérlek, hogy moderáld a hozzászólásod! Mert nekem is ........-ra elég már az ilyetén hangtól.

    Aha, szóval akkor csak neked :)
    Állítsd max-r a tv-n és használd a box távirányítón, és ez 1 azaz EGY db távirányító. Aztaaa
    Nekem Samsung tv-n 65-ös hangerő mellett a box 4-es szinten van. ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉSSSS: működik.
    A rendszer király, hiszen néha kockásodik, néha szakad a hang, néha nem szakad, mert nincs.
    Kikapcsolom és újra be és már jó is. Bejelentettem sokszor, box csere, kb. semmit nem ér.
    De ha itt naponta 10x beírod, hogy milyen kaksi, és hányszor szakadt, attól jó lesz?
    Ajánlom figyelmedbe az ügyfélszolgálatot, email-ben és csatold be másolatba a felügyeleti szerveket.
    Én így szoktam, most a vízmű valami fejese jön hozzánk, mert pocsék a víz és nem oldották meg.
    Írtam leveleket, és egyikre elfelejtettek reagálni 15 napon belül, ami ÁSZF szegés.
    De leírtam azt is, hogy megyek médiához, orsz.gy. képviselőhöz is, meg persze az EU-s project miatt is bejelentést teszek, mert mire ment el 6 milliárd? Víz nem lett jobb semmivel.
    Tetszik érteni? :)
    Ha nekem nem felel meg valami, ott próbálok tenni, ahol döntéshozók is vannak.
    Végig olvasom a topicot, még ha nem is reagálok - bár némely troll szerint.... - ezekre. Szóval itt ha jól emlékszem, nem tud senki mást mondani, mint eddig is a problémádra.
    A törvény miatt pedig mondjuk én azokat hibáztatnám, akik megszavazták.

Új hozzászólás Aktív témák