Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Tulajdonképpen nem is tudom miért kezdek bele ebbe a dologba.
    Most valahogy összehozom a kezdő hsz.-t és azután meglátjuk mi lesz belőle.
    Némi infó magamról.33 éves nős,2 gyermek apukája vagyok Imrus 11 Zsanett 10 éves.12 éve vagyok házas.Csendes együttélés gyermekeim anyjával.Szerelemről már rég nincs szó.Megprobáljuk becsületesen nevelgetni agyerkőcöket.
    Igazából kettőnk közül nyiltan én merem kimondani ezt ami maminak persze fáj.Hogy elválunk e?Ki tudja.
    A szakmám ács.Pár éve magánzóként nyomom 1 segéderővel.Most van egy Móri srác szintén ács akivel felesbe nyomjuk.
    Elsősorban tetőket készitünk de elvállalunk mindent ami fizet.Vagyis amit kifizetnek mert nem jellemző a magyar épitőiparra hogy szeretnének fizetni.
    Az egész telünkön szinte csak a benzinpénzt fizették nekünk hogy oda tudjunk járni dolgozni.Sajnos bele is kényszerültünk egy szabad felhasználású ingatlan kölcsönbe.
    Talán mostmár helyrerázódunk bár még mindig van közel 400 rugó kintlévőségem.
    Ma fődémet megyünk zsaluzni Budaőrsre.

    Igazábol azért is adtam a fejemet az irásra mert tegnap volt egy mélypontom.Mivel kicsit még idegennek érzem ezt a közeget ezért nem részletezem a dolgot.Talán majd a későbbiekben.
    Így elsőre ennyit.
    Megjegyzem mialatt megirtam ezt a pár sort lehiggadtam.
    Határozottan jobb hangulatban vágok neki a napnak.
    Lehet rákapok az irásra.

Aktív témák