Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz MaCS_70 #36 üzenetére

    Alza bemutatótermében a (Róbert Károly körúton) jópár mecha csoda klavi ki van állítva. Sajna gyártót és kapcsoló típust kevésnél írtak ki. Esetleg a Pixelben is lehet nyomogatni párat, régebben volt ilyen infó is.

    Ha klaviatúrát építenél akkor készülj fel, hogy a világ pénzét is el lehet herdálni rá. :)
    Vannak előre "megkent" kapcsolók és csinálhatod magadnak. Ez esetben van kapcsoló szétszedő izé, meg kence, hogy örülj, mindegyikből többféle.. (Lubricated switch...)
    Kupakok - amiket nyomogatsz - is olyanok, hogy lyally... Van a legolcsóbb tejfölösdoboz anyagútól a vérprofiig minden, ami sajnos ritka, az a magyar, ami meg még átvilágítható is lenne, az meg pláne (én nagyon keveset láttam, azt is csak képen). Már ami rendes, dupla fröccsöntéses (doubleshot) lenne. Ami meg szép színes is, na, olyant nem találtam, pedig pár gyártónál nagyon fasza színek vannak. És olyan gyártók vannak, amikről életedben még csak említést se hallottál, de azok akár a legnevesebbel is lehetnek.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák