Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Parson #9011 üzenetére

    Ez a photostation a szinkronizálást is megoldja? Tehát a képeid a telóról átkerülnek a NAS-ra? Én a cloudstation-t használom ilyen célra, ha lövök egy képet, azonnal feltölti a NAS-ra. Már a feleségemnek is androidos telója van, az övét is így állítottam be, nagyon bírja, hogy nem kell semmi kábelt dugdosni, hanem este ha hazajön, akkor a gyerekről készített képeket már rendezgetheti is a gépen. :DDD

    Rick4: Nagyon hasznos és érdekes, ahogy leírod az épített NAS-t, és hogy fel lehet rá tenni a DSM-et, mindig el is olvasom amiket erről írsz. Sajnos azonban a stílusod eléggé térítő jellegű, már-már vallásos áhítattal beszélsz róla, és kb. úgy érzi magát tőle az ember, hogy aki gyári NAS-t vesz, az balek, pazarolja a pénzt. Ami, legalábbis egy Synology topikban, némileg visszatetszést kelt. Bocsi! :B

    Más. Akinek DS111-ese, DS211-ese, vagy olyan NAS-a van, amiben ugyanilyen processzor van (1.6Ghz ARM - Marvell ARMADA 300), mennyivel tud letölteni max.? Apámékhoz bekötötték a 120-as netet, és elég karcsúnak tűnik a letöltési sebesség. Mivel eddig 25 mbites net volt, azt meg kihajtotta, nem tűnt fel, hogy ennyivel gyengébb ez a DS111, mint az én kétmagos DS213+-om. Nekem is 120 megás netem van itthon, de simán jön full sávszélességgel a torrent, és a proci 50% körül van. Akkor mégsem volt értelmetlen pénzpazarlás ezt a 213+-t megvenni. ;]

    [ Szerkesztve ]

    The Amiga, Born a Champion

Új hozzászólás Aktív témák