Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katvik

    újonc

    Sziasztok!

    A kérdésemre nem találtam sehol témát, ezért próbálkozom itt - remélem valaki tud segíteni....

    A kérdésem, hogy egyszerűen nem tudom elérni, hogy a synology 415+ MailPlus szerverem levelet tudjon fogadni. Van egy saját domain nevem, hívjuk domainname.com-nAk. Az "A" record a domain név DDNS-ére mutat. Az MX-nek beállítottam a dynu mail szervereit (lásd alább!)
    Küldeni tudok, fogadni nem. Nincs fix IP címem, így kifelé beálítottam a Digi-t a 25-ös porton SMTP relay-ként. Tökéletesen működik.
    Mivel a 25-ös port alapban tiltva van és egyelőre nem szántam rá magam a fix IP címmel járó plusz ktg-ekre, előfizettem a dynu.com-nál mail reflektor szolgáltatásra (email forwarding), ami szépen továbbítja a levelező szerveremre a beérkező leveleket. Erre a 26-os port van beállítva (amit megnyitottam és a port forwarding is ok). Elvileg tökéletesen működik, mert amikor egy ellenőrzést futtatok le a dynu.n ezt kapom:

    "Email address syntax is valid.
    Valid MX records found for domainname.com.
    Email server exists for domainname.com.
    User exists on email server."

    Magyarul minden ok, azzal a pici hibával, hogy nincs beérkező levelem...Már mindent megpróbáltam és most jutottam el oda, hogy egyszerűen NEM tudom, hogy mit ronthatok el. :W

    Előre is köszönök minden segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák