Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz A_ScHuLcZ #31034 üzenetére

    Én otthon úgy szoktam, hogy fel vannak csatolva meghajtónak mindenkinek az alap mappák:
    V : Filmek
    M: Zenék
    P: Képek (ez nam a saját DS-es photo azt nem használom)
    U: Felhasználó saját
    Ezekre a család többi tagjának különbözőek az engedélyei mindenki egy saját usert kapott. Még én se használok csak egy sima usert erre.

    Van még egy mentes és van egy backup user ezek különböző szoftverekben vannak beállítva és különböző feladatokat látnak el ezek is különböző mappához férnek hozzá amihez csak az admin fér még hozzá DE még azzal is csak úgy ha előbb vissza adom neki az engedélyt .
    Van még egy USB-s keretben rajta egy HDD amire a torrent megy és amire rss-en át a DS tölt le és ezek a könyvtárak be vannak mountolva a megfelelő könyvtárakba.(Így össze tudsz vonni te is gyökér könyvtárakat is akár)
    Vannak még ugyan a távoli elérést kapó csak olvasási joggal rendelkezők mint szülők, barátok de nekik ugye nem kell saját mappa ...

    Rruuer: én a helyedbe lehet csak felcsatolnám fixen amik kellenek és utána nem is foglalkoznék vele. Ha eléred így akkor amikor kell lehet nem is kell nekiállni vadászni a megoldást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák