Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patice

    Topikgazda

    válasz tobias40 #296 üzenetére

    "Még azt akartam megkérdezni hogy a file-k másolása és torrent letöltések folytatódnak attól függetlenül hogy én kilépek a DSM-ből,igaz?"

    Persze. :DD

    "Csak azért kérdem hogy amikor újra visszalépek a DSM-be akkor mindíg újra el kell indítani a download station-t hogy lássam a le és feltöltéseket!"

    (Tudom, nem kérdés volt, de igen. Mindig el kell indítani.)

    "Nem lehet beállítani úgy hogy amikor belépek akkor a "háttérben"futó alkalmazások látszódjanak mintha ki sem léptem volna belőle?"

    De. Jobb felső sarokban a kijelentkezésnél van egy olyan hogy "Opciók" --> Egyebek lapfül és pipáld be a "DSM visszaállítása az előző kijelentkezési állapotra bejelentkezéskor"

    "...hogyan tudom majd ezeket a könyvtárakat szinkronizálni hogy ha változik az egyik akkor automatikusan másolja át a másikra is?!"

    A legegyszerűbb mód talán erre a biztonsági mentés és visszaállítás menüben található. Létrehozol egy biztonsági mentés feladatot, kijelölöd mely könyvtárakat szeretnéd időzítetten menteni. Megadod hova mentse, itt meg lehet adni az USB-re kötött vinyót is. És kész. Az időzítés lehet minden nap éjszaka, vagy amikor akarod és kész. :)

    Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Új hozzászólás Aktív témák