Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnat

    veterán

    válasz TBMC #20025 üzenetére

    Ha a tv-ben 1 csatornás a wifi, az 2.4-en még jó jelerősség mellett is elég sovánka sávszélt ad ... ha semmiképpen sem akarsz/tudsz kábelezni és a csatornaváltás sem segít, akkor ha a tv tud 5ghz-t, egy kölcsön 5 ghz-s routerrel tehetsz egy próbát... én próbálgattam egy média lejátszót és a próba idejére átdugtam a tv-ből a lan kábelt, a tv-t meg wifire tettem (5ghz) ... aztán el is feledkeztem erről az egészről, a játékos tesztelésén régen túl voltam és a tv lejátszóján néztem filmeket, soha nem akadt meg egy sem, még a full hd sourceok sem ... de nálam a router és a tv kb 3-4 méterre van ugyanabban a szobában és mint említettem, 5ghz. Ha nincsenek ilyen ideális körülmények, akkor mindenképpen kábel (mondjuk így is visszadugtam amikor észrevettem).
    A repeaterrel meg annyi a gond, h ott ugye alapban feleződik a sávszél, szóval az meg azért lesz karcsú ... esetleg ha a köztes szobáig tudsz kábelezni, akkor oda ha leteszel egy 5ghz-s routert ap-ként (és a tv is tudja), az segíthet... de biztosat tényleg nem lehet mondani.

    [ Szerkesztve ]

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Új hozzászólás Aktív témák