Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz .OM. #10 üzenetére

    Akkor én is írom a tapasztalataimat.

    Chewie nagyon jó az elején tanknak, kb. 50-es szinten hagytam abba a fejlesztését, mert onnan más karakterek bizonyultak hasznosabbnak.

    Nálam 11 ezer pont gyűlt össze GW-n, nem tudom nyugodt szívvel egyik karakterre sem rakni a pontokat, én pl Phasmát abszolút nem tartam nagy sebzőnek, sőt, supportnak jó, de számomra abban sem kiemelkedő, ezért nem tudom, hogy őt vagy Pogglet válasszam.

    Old Daka must have kategória mivel a sötét oldal erősen deficites healerben.

    Dooku érdekes jelenség, én azt mondom, hogy az elején, közepén értékes karakter, viszont később nekem csak vigyáznom kellett rá mert mindig igen korán elhullott.
    Igaz, hogy még csak négy csillagos, lehet hét csillagosként tud majd mutatni vmit, de egyelőre nekem ő elég vékony hp-ban.

    Az én best vágyott karakterem Ima Gun Di, nem tudom mikor tudom megszerezni de ha van rá lehetőségem akkor őt kölcsönzöm, brutális ahogyan húzza magával a többi jedit.Egy alkalommal 4 jedim ugrott neki egyszerre az AOE-t alkalmazó ellenségnek és azonnal miszlikbe vágták, csodálatos.

    Geonosian Soldier szintén nagyon ütős, lassan húzom csak fel, elképesztő sebzése van.

    Szintén nagyon komoly sebzéssel bír Rey, persze őt is nagyon nehéz farmolni.

    Yoda eventben holnap tudom megcsinálni a harmadik szintet, aztán számomra is becsukódik a kapu, nincs elég fejlett karakterem, hiába van 5 jedim.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák