Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kolondrum

    félisten

    válasz Kislulu #23 üzenetére

    Én a helyedben oda nem SSD-t tennék, hanem a HDD-t. Inkább az alaplapi SATA portra kösd ,mint a DVD rom helyére. Főleg, mert nem egézséges és úgy tudom vannak olyan notik ahol ez a sata port lassúbb mint az ahol neked most a HDD van. Mivel nem tudom van e valami különlegessége a gépednek simán beírtam ebay-re a típust és ezt dobta. [link]
    A Samu 850 pro biztos jó példány. Beszerelni te is be tudod, laptopja válogatja, nekem a mostaniban 2 csavar fogja a DVD romot, a korábbiban egy fogta. Kicsit légy kreatív, nézd meg hogyan bontható a hátlap mi fogja a régit.
    HDD kiszerel, helyére az SSD, DVD rom kiszerel helyére a keretbe a HDD.
    Ezért ne fizess senkinek egy fillért sem, mert kb 5 perces dolog. A rendszer telepítése utána több időt vesz el.

    Mindenki mást mond, nekem Intel 530 120GB-os van, nem 28k mint a samu. A korábbi notiba SATA2-vel ment csak, most meg full sebességgel, de hidd el nekem nem azon múlott a gép sebessége, mert a SATA2 is bőven jobban tolta mint a HDD. Erre a gyártó napi 20Gb-al 5év garit vállal ami után csak elkezd romlani az állapota nem elromlik. Ütöm verem, mert még nincs caddy-m, kínában ünnep volt és megy teszi a dolgát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák