Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paso

    újonc

    Sziasztok !

    Szeretném kérni a segítségeteket az alábbi problémában, már 3 hete küzdök vele amit találtam a Net-en
    mindent kipróbáltam, de sikertelenül.

    Van egy Sony Vaio Tap 11 (SVT1121B2EW) típusú Tablet PC gépem és nem sikerül a gyári billentyűzetét
    életre keltenem. Külföldi oldalakon olvastam, hogy más is járt így, de megoldást sehol nem írtak.
    Teljesen mindegy hogy Win 8.1 vagy Win 10 van a gépen egyik esetében sem működik, mind a két oprendszert
    kipróbáltam.
    Jelenleg Windows 10 Home 64bit 1809 van telepítve, minden működik rendesen, kivétel a gyári wireless
    billentyűzet. Ha bekapcsolom a billentyűzetet felvillanak a ledek (CapsLock illetve Alacsony feszűltség) vagy
    ha úgy kapcsolom be hogy közben lenyomva tartom a Ctrl + Esc akkor villog rendesen a CapsLock LED.
    Ha a Windows Eszköz kezelőt nézem billentyűzet nem található az eszközök között, de a beépített Cypress
    wireless USB eszköt sen találom.

    Ha a külföldi oldalakon leírtakat kipróbálom a PAIRING_TOOL esetében a "Fail to get the dongle handle"
    üzenetet kapom.

    Ha a legfrissebb firmware-t 1.89 akarom telepíteni akkor telepítés után a Keyboard Receiver Firmware Update programban az 1. Update gombra
    kattintás esetén a "Update Failure!!!" hibát kapom, ha a 2. Pairing gombra kattintok a leírtak szerint akkor a
    "Pairing Failure!!!" hibát dobja.

    Paso

  • Rozo

    újonc

    válasz paso #1 üzenetére

    Szia,

    Megoldódott a problémád a billentyűzettel? Egy hete szenvedek vele én is.

    Rozo

Új hozzászólás Aktív témák