Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hapondragon

    csendes tag

    válasz junior11 #18 üzenetére

    Az X-reality tényleg nagyon jól működik. Még egy "nyomorult" sd jutyúb videóból is nézhető anyagot kreál. Volt alkalmam kicsit jobban körbenézni a Sony-nál és meggyőző volt. Tudom, hogy az NX ára borsos, de sztem jobb a képminősége, illetve két picúrral a lakásban a Gorilla Glass sem elhanyagolható szempont. Láttam valahol egy videót ahol baseball labdát lőttek egy ilyen tv méretű üvegre és nem lett baja. Azért ha az ember kiad egy nagy halom pénztegy tévéért, akkor nem baj ha van a panelen valami védelem. A külső fény bejutásánál (csillanás, stb.) vmi olyasmi rémlik, hogy a Gorilla üveget sokkal jobban a panelra lehet passzírozni így kisebb a csillogás esélye.

    Ja é tök jó a topic! Köszi!

  • tronico

    csendes tag

    válasz junior11 #18 üzenetére

    Örülök, hogyha segíteni tudtam Nektek a tapasztalataimmal. Sok sikert a kereséshez. Sajnos a kifutó modelleket nehéz beszerezni tapasztalatom szerint. Ezt az ajánlatot valamelyik másik LCD-s topikban linkelték - [NX710] Hátha érdekes számodra... Bár én nem ismerem a céget.

    #hapondragon

    Meggyőző ez a videó. De azért otthon szerintem ne próbáljátok ki. :DDD Az NX sorozat amúgy nekem kinézetre is jobban bejött volna, de sajnos az ár/méret/kül- és beltartalom hármasból nálam egyszerre csak kettő érvényesülhetett.

    #istvanp66

    Ha Sagem beltérid van, akkor szerintem túl sok jóra ne számíts. :( Bármelyik LCD-t választod is, közelről elég siralmas lesz a kép. Persze ha kellően távolról nézed, akkor már nem vészes.

    Egyébként aki teszteket keres, annak ajánlom ezt az oldalt: [Digitalversus] (feltéve, hogy nincs gondja az angollal) Itt elég sok Sony-t teszteltek (ja, ne lepődjetek meg, hogy a típusszámok esetleg némileg eltérnek... a Sony-k például rendre 3-asra végződnek az angoloknál). Bár hallottam olyan véleményt, hogy nem túl hitelesek a tesztjeik (mondjuk a végső pontszámokból látszik, hogy a Sony-t szeretik... nagyon helyesen :K ) De szerintem elég sok szemszögből vizsgálják a készülékeket és az esetleges hibákat is korrektül leírják.
    Kapicsabi fórumtársnak már pm-ben válaszoltam a garanciával kapcsolatos kérdésére, de mivel félreérthető volt az a bejegyzésem, így ide is beírom hogy nehogy valakiben hiú ábrándokat keltsek. "A Sony alapfelszereltségként minden magyarországi hivatalos kereskedésben vásárolt BRAVIA LCD-hez 2 éves INGYENES jótállást biztosít..." - idézet a Sony magyarországi honlapjáról. Szóval az 5 évre kiterjesztett garancia külön megvásárolható tétel. És nem is tudok róla, hogy (ellentétben más gyártókkal) ezt a Sony országos akció keretében "ajándékba" adta volna a közelmúltban :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák