Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sianis

    addikt

    válasz pubwart #37 üzenetére

    Köszönöm megértő szavaidat. A balekkeresztelőm óta nem voltam szakesten, ne legyen ez szégyenemre mondva, de első félévben meglett a 30 kredit, ez legyen mentségemre mondva. Jelenleg úgy állok, hogy 30 felvettből 18 kredit már megvan, most megyek 5-t még hozzászerezni! Elször egy stabil pozíciót akarok az egyetemem, aztán beállok cantus-nak! :D Dalolni azt tudok! :D

  • domedee

    senior tag

    válasz pubwart #69 üzenetére

    Csak holnap....:Y

    lassan kész vagyok, de teljesen....csak a holnapi napot éljem túl:O

    'asszem holnap nem vállalnám be a zabszempróbát :DDD

    ''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

  • domedee

    senior tag

    válasz pubwart #71 üzenetére

    Törzsanyag:anyagtudomány,
    Szakirány:anyaginformatika,
    Ágazat:anyagtervezés,

    azaz összesen olyan 100 tétel (pontosabban 99 + 1 a diplomavédés végül is)

    lassan kezdek ideges lenni....:Y

    ''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

  • domedee

    senior tag

    válasz pubwart #73 üzenetére

    végül is igen, ploimer, bár mi még vegyesen anultunk minden jót: fém, kerámia, polimer, fa, építőanyag,...

    az tényleg másabb....

    az igaz sajna, hogy az infó lehetett volna jobb is...de király volt ez így is, igazából most már csak sajnálja az ember, hogy vége.

    ''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

  • domedee

    senior tag

    válasz pubwart #75 üzenetére

    lehet, bár az az igazság, kicsit kockafejű vagyok, talán a legkockafejűbb a tankörben, azaz én vagyok a leginfósabb talán....

    ''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

  • domedee

    senior tag

    válasz pubwart #77 üzenetére

    háát, kár, hogy nem ő lett, amúgy ő lesz a Ph.D konzulensem is.... de végül is K.K.né-val is jól megvagyok, úgy semmi bajom nincs vele, de hát ez van. Nem baj, majd a következő turnusban... Amúgy jövőre lejár George-nak a dékánija is, ha jól tudom, kíváncsi vagyok ki lesz utána.

    ''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

  • domedee

    senior tag

    válasz pubwart #79 üzenetére

    Kinek a pap, kinek a papné,... Jól kijövök én KKné-val is.

    Azért itt a PH-n sem semmiért lesz valakiből mod. Valami személyes ügy miatt vagy vele ennyire fasírtban? (csak kíváncsi vagyok, tudom, hamar meg fogok öregedni ;))

    Ez a Kanadás pletyi nekem új, hol hallottad, vagy tudsz bővebbet?

    Mondjuk azt sejtem, hogy a kémián annyira nem örültek neki, amikor összeolvasztotta a két tanszéket, bár ezt sajna meg kellett csinálni, /politika, mindig csak az a politika/...

    Mondjuk én is azt hallottam, hogy Gácsi tűnik a következő jelöltnek... Na én meg vele nem vagyok jóban, vagy inkább csak valahogy a vizsgázásaim voltak mindig olyan furcsák nála:
    ''Nagyon jó, nagyon szép, nagyon olyan,... bennt vagyok fél órát és végül ad egy 4-est.
    visszamegyek javítani, bent vagyok 3-5 percet, feltesz 2-4 kérdést,
    és
    megadja az 5-öst, ennek viszont így mi értelme? mert többet szvsz nem tudtam később sem, sőt ált. úgy mentem vissza, hogy csak átfutottam aznap reggel újra az anyagot.''

    na mindegy jó lesz ő is. mondjuk érzésem szerint sokan úgy vannak George-val, mint anno Bokros-sal, mert hiába létfontosságú volt az országnak a csomagja, mégse szerették ezért...mondhatni. Lehetett neki is egy-két húzása, ami szükségszerű volt, de nem örömteli.

    ''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

  • domedee

    senior tag

    válasz pubwart #81 üzenetére

    Nem kértem, hogy add ki a forrásaidat. Csak a pletykát részletesebben, esetleg;) Ha nem akarod, nincs harag. Majd utána érdeklődök én is valamikor.

    Sajnálom, hogy ennyire nem jöttek ki neked a dolgok... Nekem mondhatni pont az ellenkező tapasztalataim vannak. Na igen, a pénz...nagy úr. Sajnos sosem egyszerűek a dolgok, ha money is van benne. Halkan súgom meg, lehet, hogy én is a ''4grácia''-ban vagyok esetleg ;), mert végül is ő a konzulensem már 3 éve a TDK, depimunka s remélem phd alatt. Nem akarom szemellenzősen védeni, mert nem ismerek minden érvet, nem látom át a dolgokat, de azért az elmondom, hogy annyira nem kapjáka pénzt szarásig senki sem KGy emberei közül senki sem.

    Én is tudom, hogy sok más tanszéken azt mondják, hogy a saját embereit nyomja/pénzeli csak... De az sokaknak nem jut eszébe, hogy ugyanazokat a pályázatokat, kutatási támogatásokat más is megpályázhatná (mindenki a saját témájával). Tudom, ez nem teljesen így van, de hidd el nem vagyunk elárasztva mindennel. Meg még egy, mivel viszonylag kevesen vagyunk, látványosabb tud lenni a pénz, mert nézz meg egy fémtant pl., ahol nagyságrendilen többen vannak, na ott kevésbé is látni a pénzt, pedig ott is megvan, csak hát mégis arányosan kevesebb jut. Pedig az biztos, hogy Róosz és Gácsi is támogatja az embereit, a ő javukat nézi.

    Na mindegy, ebbe ne menjünk bele, mert sosem lesz vége. Sajna... Te ellene vagy, én mellette;te a másik oldalt ismered, én az övét.

    Gácsival úgy nekem sincs bajom, csak mondom idáig az összes vizsgám így zajlott nála, nem értem mitől tudtam többet, vagy mitől volt jobb a javításom. Emiatt nem igazán volt kedvem sosem nála vizsgázni.

    Igaz, nem Bokros-csomag, de sajna ''politikai'' okok miatt kellett összevonni a két kémiát. Igazad van, hogy jobb lenne, ha külön lenne a 3 kémia, de a jelen pillanatban nem igazán életszerű (pénzügyileg). De látod, egyszerűen a fémes tanszékeket sem lehetett külön hagyni.

    Az ellopott pénzekről nem tudok nyilatkozni, nem vagyok benne a pénzügyekben, sőt ha lehet, ki is akarok maradni a későbbiekben is, csak a zűr van velük. Nehéz átlátni az tény.

    ''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

  • domedee

    senior tag

    válasz pubwart #83 üzenetére

    Talán sejtem akkor a gráciá vagy 2-tagját. Nem is ez a lényeg.

    A kémia helyett még én is azt mondom, hogy fizkém...azt is fogom, mondjuk ez abból is adódik, hogy nem is igazán ismerem a másik folyosót. De hidd el, pár év múlva, akik most kezdik, azoknak már csak egy kémia tsz. lesz két folyosóval...

    Amúgy nem úgy értettem, hogy Gácsi-párti vagy, csak vannak tanrok, akiknél szívesebben vizsgázok.

    Hát, ahogyan látom, eléggé kiakadtál Kaptayra. Biztos igazad van, bár így egyre jobban fúrja az oldalam, miért.

    Végül is a ti kettőtök ügye, neked kell elrendezni a dolgokat.
    Majd folyt köv. most már tényleg megyek vissza tanulni, még fél nap és túl vagyok az államvizsgán:Y

    ''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

  • domedee

    senior tag

    válasz pubwart #85 üzenetére

    Levizsgáztam!!!:Y
    Levizsgáztam!!!:Y
    Levizsgáztam!!!:Y
    Levizsgáztam!!!:Y

    Megvan az államvizsgám!!!

    Bár eredmény csak délután (4-5 körül) lesz, de azért számítok valami jobb jegyre...;) Remélem jó lesz.

    ''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

  • domedee

    senior tag

    válasz pubwart #98 üzenetére

    Igen :))

    Úgyhogy szept.-től folytatom tovább, bár addig is fogok bemenni a nyáron. van dolog azért néha

    ''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

  • királylány

    csendes tag

    válasz pubwart #123 üzenetére

    szia, JÓ Szerencsét!

    Őszinte részvétem Nektek. Ez borzasztó. Tiszteletteljes gyászszakestélyt kívánok. Szerintem, bár még nem voltam ilyenen, a szülőket érdemes lenne meghívni.

    Amúgy up a témának. Nem kéne süllyedni hagyni.

    Jó szerencsét, Vivát Bölcsész!

    D.V. a: Hercegnő


    [Szerkesztve]

    Because the night belongs to lovers...

Új hozzászólás Aktív témák