Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • domedee

    senior tag

    válasz Sianis #5 üzenetére

    Reméltem, hogy lesznek mások is burschok itt...:)

    Amikor csak tudsz, menj el Selmecre. Én, legnagyobb bánatomra csak kétszer tudtam kijutni. Sajna a mostani, márciusi alkalommal végig esőős, ködös idő volt, nem tudtuk végigjárni teljesen a várost, ami legjobban fáj, hogy a Kálvária-dombra nem volt lehetőség felmenni, pedig az gyönyörű, maguk a kis kápolnák felfele, és a templom is a hegy tetején, pedig most már volt digitálisom is, direkt vittem, hogy még utoljára lefényképezni, de az eső miatt olyan sár volt, hogy meg sem próbáltunk felmenni. Így csak az emlékeimben fog megmaradni.

    Ha tudsz, ne hagy ki egyetlen szakestet sem, az öt év végén már bánni fogod, hogy miért nem mentél mindre.

    Nem haragszom, amúgy, mert tegeztél ;) Nem vagyok én olyan szőrösszívű...De annyit megsúgnék, hogy helyesen: Isteni Fényben Tündöklő Dicső Firma...:))

    Amúgy melyik kar diákjaként tengeted napjaid?

    LFS a Kohásznak!

    na ebből sejted az enyémet, nem?;)

    ''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

Új hozzászólás Aktív témák