- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Listázzák az olaszok a Redmi 15C-t
- Motorola G86 - majdnem Edge
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
- Fotók, videók mobillal
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Yettel topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Terapeuta
őstag
Sziasztok docx fájlokat hogyan tudok megnyitni?
-
Terapeuta
őstag
Sziasztok!
Kezdek barátkozni a géppel, már az érintőképernyőt is jól tudom használni, tényleg felesleges a mutatócerka (már nem is kell oldalra fordítani a gépet gépeléskor).
Amit szeretnék megkérdezni:
- nem tudom megosztani a netet. A PC érzékeli a hálózatot, de nem megy rajta adat.
- nem jelzi ki a hívó felet. Mindenki ismeretlen: még az asszony istehát aki benne van a telefonkönyvben, az is. Ez mitől lehet?
- opera10 béta egyszerűen nem hajlandó elfordulni, csak állóban tudom használni. Ennek mi az oka?A válaszokat előre köszönöm.
-
Terapeuta
őstag
Kb 2 hetet kell rá várni, csak interneten tudsz rendelni, de ha megjön, 1500 ft-ért felteszik, ha otthagyod a gépet, másnapra felteszik.
Na, emiatt nem lesz egyelőre IS, nem merem otthagyni, de ha tud vki olyan helyet, ahol azonnal felteszik, szóljon, mert brando is csak feb. közepén jön a váci út 45 mögé.
-
Terapeuta
őstag
válasz
Terapeuta #3673 üzenetére
Első gyors kérdés: milyen fóliát érdemes venni hozzá? Én kicsit beteges vagyok, vagyis a zsebemben fogom hordani, a kulcscsomómmal, meg az apróval együtt. Erre szeretnék megoldást.
Amit találtam: invisible shield, illetve a brando fólia. Előbbi kissé drága, de teljes védelmet ad, a másik olcsóbb, de ha jól értem, az csak a kijelzőre.
Illetve másik kérdésem: az érintő képernyő érzékenységét hogyan befolyásolja? Bár én inkább érintő cerkával használnám...legalábbis most ezt hiszem.
-
Terapeuta
őstag
Na elhoztam én is ezt a kütyüt, töltőn van, azt mondta a pultos néni, hogy kikapcsolt állapotban kell tölteni, úgyhogy idegtépő a dolog, hogy itt van mellettem, csak használni nem lehet...
Most gyorsan átolvasom a fórumot.
-
Terapeuta
őstag
Sziasztok!
Én is gondolkodom egy Omnia II vásárlásán, T-Mobilnál. Első PDA lesz, tehát biztos nem fogom berhelni, tehát kicsomagolom, és használnám. Aki már használja a gépet, attól kérdezném, hogyan működik a szoftveres billentyű? Gyors, és jól eltalálható a leütni kívánt billentyű? Mennyire kényelmes ezeken a gépeken az e-mail küldés, fogadás? Outlookhoz vagyok szocializálva, elsősorban a munkahelyi levelezés a lényeg: office és pdf mellékletek kezelése, levélírás sok címzettnek...Levelező szerverről akkor szedi le a levelet, ha lekérdezem (tehát nem folyamatosan)? Hogyan működik?
Zsebben hordanám, remélem még belefér, és le is tudok ülni...
Esetleg még olyan kérdésem van, hogy láttam iphone-on, hogy híváskor szépen kihasználva a teljes képernyőt, jelzi ki a hívó fél fényképét (ez már nagyon régen csípi a csőröm, egy ilyen gép
), no ezt tudja-e ez a gép???
Üdv: DCS
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Filmvilág
- Gumi és felni topik
- Napelem
- Hálózati / IP kamera
- Nagyrobogósok baráti topikja
- Iszonyatos mennyiségű hulladékkal járhat a Windows 10 terméktámogatásának vége
- Kecskemét és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Azonnali fotós kérdések órája
- További aktív témák...
- CarPlay / Android Auto adapter meglévő Android alapú fejegységhez
- Olcsó Laptop! Dell Latitude 7280. I5 7300U / 8GB DDR4 / 256GB SSD
- Bomba ár! HP ProBook 450 G10 - i5-1335U I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- iKing.Hu - Samsung Z Flip 7 - Újszerű, kipróbált
- Bomba ár! Dell Latitude E7270 - i7-6GEN I 8GB I 256GB SSD I 12,5" FHD I HDMI I CAM I W10 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest