Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz janeszgol #6 üzenetére

    150k volt a határ, ez már nem fért volna bele. A sima Xcover Pro viszont majdnem meglett; ha nem látok meg helyben, megbízható tagtól egy Mate 20 Pro-t, tippre a régi Xcover Pro-t húztam volna be végül, bár arról is olvastam már rosszakat.

    Szóval vettem a Sirocco helyére egy cserélt akkus Mate 20 Pro-t olcsón, és tippre így jártam a legjobban. Egy évet ha kíbír nálam, már nagyon boldog leszek.
    De egyébként is elvette kissé a kedvem ettől az Xcover 6 Pro-tól EZ a videó. Simán bejutott a víz a hátlap alá az akkuhoz, pedig alig lötyögtette (6x-osan gyorsítva van a videó ott).

    Na most a teljesen szimpla Xcover 5-tel is láttam hasonló videót, az nem ázott be. Valami apróságot újíthattak a bepattintós résszel, ami egyértelműen nem jött be.
    A másik meg a méret, Bone123 is említette, hogy a készülékház lehetne 10%-kal kisebb; ezzel teljesen egyetértek. A PLS kijelzőt viszont nem húznám le, holott 1440p-s OLED-ről váltottam most szintén 1440p-s OLED-re, és már félek, mikor fog vajon nálam behalni pár pixel az esésektől, mert sajna az ütésállóságban jobb a PLS/IPS, mint az OLED. Már személyes tapasztalat is, ha valaki nagyon szeretné, lőhetek pár képet az extelóm kijelzőjéről. A Gorilla Glass meg se repedt rajta, de alatta az OLED panelen lett két kis fekete folt, ami elkezdett nőni. Szóval az új telóm egyetlen komoly hátrányának az OLED panelt tartom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák