Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yany

    addikt

    Oké, mostanra teljesen kiábrándultam. :(

    Mielőtt bárki venne Watch 3-at:
    1. NEM, nem lehet Mo-n fizetni vele annak dacára, hogy hardveresen és szoftveresen is alkalmas lenne rá a készülék. Android alapú eszközök, Apple termékek mennek faszán, de az egyik piacvezető, a Samsung ezt képtelen volt megoldani idehaza.
    2. A sleep trackingje defektes megjelenése óta. És ez annyira így van, hogy a kicsi és a nagy Watch 3-as is tökéletesen szar deep sleep-et trackel: részletesen. Nem csak szar, de a Samsung részéről feedback sincs az ügyben.
    3. Ha youtube premium vagy music előfizető vagy, hiába van az órában eSIM, zenéket onnan nem tudsz streamelni, csak a csöppnyi memóriájába másolgatva a zenéidet, vagy Spotify-jon megy.

    Nekem kritikusan fontos lett volna mindegyik, és hiába szoktam alaposan utána járni a dolgoknak, ezzel az órávan nagyon csöcsre futottam.

    Szerettem volna a Samsung magyarország élő chatjében tájékoztatást kapni a fenti témákban, ügyintézőig sem jutottam el. A browserben futott végtelenségig a chat és a kezdeti generál kérdéseken túljutva a bottal az ügyintéző már nem érkezett meg. Szóval support is nagyon faja. Samsung, ez a lendület nálam a vég kezdetét jelzi, pedig hűtőtől a sütőlapon át a telefonjaimig egy csomó termékem van tőlük, de asszem egyre kevesebb lesz. Skacok, bocs a rantért, de remélem a rinya mögött sok potenciális vásárló látja a hasznos információt is és legalább átgondolja, hogy tényleg ez kell-e neki.

    [ Szerkesztve ]

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák