Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gardaai

    senior tag

    válasz FіkuszKukіsz #38 üzenetére

    Mint írtam, heavy appokat használok. pl. játékokat, photoshop, video editor.
    Rengetegszer újra tölti, pedig azt látom mindenhol, hogy 8/12 GB van felhasználva. Most akkor mi is van? Tartson benne, indításhoz szükséges fájlokat, használja gyorsítótárnak a szabad területet stb. rengeteg felhasználása lehet.
    iOS is úgy van csurig, hogy alig van megnyitva 1-2 app. Háttérfolyamatok, szinkronizálási feladatok, maga a rendszerteljesítményhez hozzáadó taskok stb.
    A fel nem használt memória elpazarolt memória.
    Persze értem, hogy van amikor nincs mit belepakolni.. de nem fura, hogy ha Windows alatt is 8 GB memóriád van, akkor 4 GB-ot eszik a rendszer. Ha 16 GB memóriád van 8 GB-ot eszik ugyan az a rendszer, ha 32 GB-od van... állítson fel egy priority listet és amit nem nyitottam meg 2 hete (sose zárok be egy appot sem), azt dobja ki részben, de az indítója maradjon benne ha mégis elindítom, akkor ne 0-ról töltsem be.

    De mint írtam ennyire mélyen nem vagyok benne a témában, de ez tűnne logikusnak.
    Ahogy azt is évről évre mondom, hogy engedjuk már el Snapchatba beépülő kamera hardvert, az Antutu/Gekkbench pontszámokat, meg a sok marketing/social baromságot és végre oldják meg a gördülékenységet.
    Instant get lenne annak is aki eddig iOS-re tért át ezek miatt. Végre itt van, és elolvadnak a userek tőle.. De tök jó, hogy fordított töltés elsőként került bele, meg a 100x space zoom. Ezzel nyilván nagyon nagy réteget megszólítottak, arról nem is beszélve, hogy ez csak az Ultra kiváltásga volt, most pedig az egész line-up megkapta a jót.

    Ha engem nem tudott volna bezárni ennyire a Samsung funckionalitása rég iOS készülék lenne itthon egyedül.
    Most 1-1 van mindig. Nekem is, asszonynak is.

    ↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

Új hozzászólás Aktív témák