Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz sharp4 #99354 üzenetére

    Horány-Klinikák az útvonal

    Hogy érted, hogy nem lenne időd semmire sem?
    Lehet,hogy félre érthető voltam...
    Azt próbáltam leírni, hogy percre pontosan ugyanannyi idő alatt érek haza bringával mint tömegközlekedéssel...
    (Ugyanazzal a kompal jövök át a szigetre ha bringával jövök haza, mint ha vonattal jönnék)

    Autóval pedig vagy lassab ezeknél a forgalom miatt, vagy ha odaérek "ugyanahoz" a komphoz, sokszor nem férek fel autóval Dunakeszinél a kompra, csak a következőre, tehát később érek haza mint tömegközlekedéssel vagy bringával...

    Figyelnék szívesen a város bioritmusára, de ha időhöz vagyok kötve reggel, hogy mikorra kell beérnem, majd pedig időhöz vagyok kötve délután, hogy a gyerekért odaérjek a suliba, akkor sajnos nem a város bioritmusának figyelésén múlik a dolog... :O :(

    Bringával ez persze csak heti 1-3 alkalom attól függően épp, hogy dobja a családi logisztika a lehetőségeket...kis sportolás...

    16 éve lakom itt,,minden lehetőséget kipróbáltam...
    Nekem a MÁV vált be...Még ha "proli" is,,,nekem baromi kényelmes, hogy felülök a klimás vonatra elolvasok pár hírt majd pedig 7 percet sétálok a komphoz, ami az autóhoz visz...
    Nincs dugó, nincs idegeskedés....

    Erre jött idén aktívan rá a bringázás, így elkezdtem Strava-val nézni percre pontosan mindent, és itt érünk vissza az eredeti hozzászólásomhoz....
    a számat tátom mennyire hatékony a bringázás.... :K ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák