Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.
    addikt

    "Jó, reklámok nincsenek a felületben szerencsére, ennyiben tényleg előrébb tart a Samsung, de a telepítési folyamat során már ajánlott alkalmazásokat kínál, majd ha itt kivettük a kijelölést az összesből, annak ellenére felteszi előre a Temut, [...]"

    Én eddig releváns márkaként az Apple-re, Google-re és Samsungra gondoltam az utóbbi időben (szigorúan ABC sorrendben írtam), volt is Samsungom, szeretem a dél-koreai termékeket, elismerem a tudásukat több termékkategóriában, de ez most nálam személy szerint teljesen kiverte a biztosítékot. Ha ki is veszi a pipát a user, hogy nem akarja ezt a telefonjára ennek ellenére ráerőlteti a telefon?! Ez egyszerűen nonszensz. Azért ha már a gyártónak ez nem evidens, hogy ilyet nem csinálunk, akkor legalább az EU-nak kéne rá valami megoldást találni, mert ez semmilyen szinten nincs rendben.

Új hozzászólás Aktív témák