Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BorgBoss

    tag

    Szerintem pedig pont az idősebb korosztály kötődik jobban -no persze nem nosztalgiából - a STALKER-hez, pontosabban az, aki még élőben látott olyan hangulatot mint a STALKER épületei és tárgyai- no persze nem egy géppuska gránát kombinációban :DDD
    Én épp azon csodálkozom, hogy egy 90-es évek után született ifjú titán, STALKER mániás lesz. No nem azért mert nincs ebben a játékban valami ami megfogná. De örülök, hogy tetszik neki!
    A SoC megjelenését nem vettem komolyan, emlékszem elsőnek egy földön hevert halott stalkert láttam az eső játékból vett képen. Na mondom mi ebben a nagy durranás. No de amikor elkezdtem játszani, akkor le sem tettem. Nem akartam ott hagyni. Na még pár métert megyek mutánst és ellent kutatni, aztán még pár métert, aztán meg már pirkadt, no persze nem a játékban :D
    Ebből a játékból még árad az ötéves terv hangulata :DDD No persze az elkészítési idő is ehhez dukált és így lett kerek :DDD
    Ez a játék örök számomra az egyszer biztos!!!

    “A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

Új hozzászólás Aktív témák