Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz SaGa59 #11021 üzenetére

    Elfelejtettelek figyelmeztetni, hogy a bandita tabor kipucolasakor lesz egy hangtompito az egyik banditanal.
    Azt nehogy eladd, vagy elcsereld.Kell annak a maszkos faszinak, aki a bar udvaran alldogal, 2 jarorozo pofarol van szo, menj es beszelj vele, csak az egyikkel lehet, kesobb o ott lesz a boltban.
    [link]
    Ezt nezd meg, es talan a masodik reszt.Pontosan latni fogod hogy hogyan kell.
    Meg 1 tanacs : lesz valami nagy konzerv amit meg kell szerezned epp talan a barba valo bejutashoz ha jol emlekszem, olyan mintha zoldborso lenne rajta, a barral szemben, az ut masik oldalan levo hazakban nezelodj, kb kozeptajon, lesz egy romhaz, es lesz benne egy szettorheto lada, en ott talaltam egy olyan konzervet...Egy masik ujratolteskor - mert en is elakadtam az elejen - viszont valami mas volt a dobozban ha jol emlekszem, szoval remelem te azt talalod ami kell.

    Hmh, 40 eve ? :Y Apam lehetnel, es Stalkerezel ? Hihetetlen :C

    Epulet : en is lattam azt az epuletet amit mondasz, majdnem ugyanolyan mint a LA-ban, de vannak elteresek.
    Hat az, hogy beepitsenek dolgokat mas modokba, most a megjelenes utan, tuti varhato lesz, ha valakik modokat keszitenek, hiszen minek hagyjak parlagon heverni ezeket az uj palyakat ?
    A jelenlegi jo modok is azert erdekesek/elvezetesek, mert mindharom jatekbol tartalmaznak palyakat, megfejelve az ismeretlenekkel is.

Új hozzászólás Aktív témák