Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz shield #23 üzenetére

    Máig sem értem, hogy miért erőltetitek folyton ezeket a Serega verziókat. Persze, hogy abban egy csomó minden meg van buherálva és bugzik mint az isten, mert az eredeti sima verzióban minden rendben van. Egyetlen crash nélkül végigvittem a játékot, nem volt gondom a mozgással, se az NPC-vel. Akadás mentesen fut ultrahigh beállításon, tökéletes angol fordítás, stb. Olvasom a sok panaszt a Lost Alphában is, hogy crashel meg mit tudom én, de csak nagy ritkán telepíti valaki az eredeti verziókat, mindig ezek a buherált Serega kiadványok teszik el egy mod becsűjét. Nekem is mindig bajom volt a Serega verziókkal, aztán végleg lemondtam róluk és béke van. Amúgy ez csak egy beta 3 verzió, amit publikus tesztelés alá vetettek, úgyhogy nem kell mindjárt a csodát várni tőle. Ha kipróbáljátok a COC 1.5 verzióját, ami ennek az Anomalynak az alapja, akkor rájöttök, hogy miből lett a cserebogár. Na az már bughalmaz - crash boom bang, mindenféle hiány benne... Rengeteget dolgoztak ezen a modon, hogy ennyire összeálljon és biztos, hogy minden idők legjobbja lesz, ha elkészül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák